250 TL Mekanik klavye önerisi

rozalisa

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese mutlu yıllar. Arkadaşlar mekanik klavye almayı düşünüyorum. FPS oyuncusuyum, bütçem 250 TL civarı, önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavyeleri incelemeden almayın. Switch rengine göre özellikleri değişebilmekte. Benim size önerim bir ekipmanı almadan önce mutlaka bir mağazada incelemeniz.

Mekanik klavyeleri incelemeden almayın. Switch rengine göre özellikleri değişebilmekte. Benim size önerim bir ekipmanı almadan önce mutlaka bir mağazada incelemeniz.
Dediğinde haklısın ancak 6GV2'yi deneyeceğim bir mağaza yok sanırım Türkiye mağazalarında Razer'den başka ürün pek satılmıyor zaten onlarda 400 TL'den başlıyor sıkıntı orada.

Ben Mediamarkt'ta deneme şansı bulmuştum. İnternetten oyuncu ekipmanları mağazalarını araştırabilirsin ve orada inceleme şansın daha yüksek olacaktır.

Ben Mediamarkt'ta deneme şansı bulmuştum. İnternetten oyuncu ekipmanları mağazalarını araştırabilirsin ve orada inceleme şansın daha yüksek olacaktır.
Mersin Mediamarkt'ta yok sanırım defalarca gittim ama görmedim. Senin fikrini alabilir miyim? Dokunuş hissi nasıldı konfor bakımından iyi mi düşüncelerini alabilir miyim.

Şimdi yani bana pek sorman doğru olmaz :D
Bana göre biraz kuru geldi ancak mekanik hissi switchlerinden dolayı sanırım o kadar da iyi değildi. Bildiğiniz eskimiş klavye hissine benziyor ama tabii ki oyunlarda vs. tepki süresi çok daha iyi. Görünüşü özellikle beni hiç memnun etmedi insan o kadar para verdikten sonra daha şekilli bir şey (en azından ışıklandırma) bekliyor. Mekanik klavye olarak farklı olarak Corsair K70, Logitech G710+ kullanma fırsatımda oldu bunlarda mekanik klavye ancak aradaki farkı gerçekten hissediyorsunuz.

Not: Ben laptop kullanıyorum ve klavye konusunda en son yorum yapacaklardanım.
Sana bir diğer tavsiyem Sosyal'de bu modelin geçtiği diğer konuları da araştırman.
Örnek: Steelseries 6gv2 vs razer blackwidow

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı