250 TL Minecraft alınır mı?

Bambi.w

Centipat
Daha fazla  
Selamunaleykum, Microsoft Store'da olan Minecraft indirimde 250 TL olmuş. Sizce almaya değer mi? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20240516_103332.jpg
    20240516_103332.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 121
Değer Minecraft neredeyse hiç değer kaybetmeyen bir oyun bundan 2 3 yıl sonra da oynanır MC tarzı bir oyun çıkmadıkça.

Oyunun müptelası için bedava gibi bir şey. Oyunun son geldiği noktada zaten içerik bayağı zenginleşti. Mod işine girersen yüzlerce saatlik içerik çıkaracak modlar var. En önemli yanı da alternatifi pek yok. Tarzı gereği eşsiz bir oyun. Ben artık çok oynamıyorum ama eskiden çok eğlenerek oynadığım bir oyun olduğu için hakkını vermek istedim ve satın aldım. 1-2 yılda bir sıfırdan survival sunucusu açıp arkadaşlarla bir hafta deli gibi oynarız.

Selamunaleykum, Microsoft Store'da olan Minecraft indirimde 250 TL olmuş. Sizce almaya değer mi? Şimdiden teşekkürler.
KESİNLİKLE değer. Minecraft yıllar sonra bile oynanabilecek ve oynanmış olan bir oyundur. Hem Bedrock hemde Java sürümü kendi artılarına ve eksilerine sahip olsada aldığınıza pişman olacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca 250TL'ye 2024te Bedrock ve Java Premium hesaba sahip olmak çok iyi bir fırsat.

Hocam ben hiçbir şekilde mimnecraft bilmiyorum. Alacaktım ama Game Pass karar verdim. Bu kadar iyi mi? Yani o zaman alacağım.

Game Pass'te zaten Minecraft oldugu icin bir fark olmaz Game Pass'i iptal ettiginizde hesabinizda kapanmiyor sadece oynayamiyorsunuz Xbox Game Pass aboneligine geri girince hesabinizda tekrar aktiflesir.

Yeni konular

Geri
Yukarı