250 TL'ye FC 24 alınır mı?

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Şimdi, oyun Epic Games'te kuponlar ile 321'e düşüyor. Nays ile 257'ye düşüyor.

Futbolu, yani severim. Fanatiği değilim pek. Maçları izlerim, yıllar önce de PES 13 oynardım, ki o da eğlenceliydi.

Şimdi, genellikle hikayeli oyunları oynamayı severim. İndirimdeki çoğu diğer oyunu oynadım; Hogwarts Legacy, Alan Wake II, The Last of Us, Mafia ve metro serileri, RDR2, GTA V, Cyberpunk gibi. Yani onları satın almayı pek düşünmüyorum.

Bazı oyunları da oynamadım ama düşünüyorum. Just Cause 4 büyük ihtimalle alacağım, gerçi o da 10 TL, yani pek pahalı sayılmaz.

Oyunları oynarım, ama genellikle pek yüksek meblağlar ödeyemem. Galiba en fazla RDR2'yi aldım, uzun zamandır AAA almıyordum, ki almak da pek kolay değil, biliyorsunuz.

Uzun lafın kısası, sizce FC 24 alınır mı? Genellikle hikayeli oyunlar oynayan birisi almalı mıdır, arada girmeyi istedigi icin? Ve ek olarak onda da sadece kariyer oynamayı düşünüyorum, Online moduna pek ilgim yok.

Kupon emin değilim ama büyük ihtimalle tek seferlik. Sizce onun yanına hangi oyun(lar) alınabilir, ya da direkt başka hangi oyunu almak daha mantıklı olur? Bütçem Epic indirimi ile 400 civarı. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı