250 TL'ye Kasa Önerileri

beyler zalman z3 plus nasıl bi kasadır onu almayı düşünüyorum da para geçince sıistemi içine takarım 4 fan ile geliyormuş doğru mu bide bileşenleri kaliteli mi kaç cm ekran kartlarını destekliyo bilen varsa yardımcı olsun

Kasadan beklentileriniz neler? Bunları belirtin bence. Şık görünümlü mü olması sizin için daha önemli yoksa hava akışı gibi etmenler mi? Bunları belirtirseniz çok daha iyi yardımcı oluruz. Aksi halde Xigmatek Asgard Pro der geçerim. :)
şık ve hava akışı iyi bir kasa istiyorum

beyler zalman z3 plus nasıl bi kasadır onu almayı düşünüyorum da para geçince sıistemi içine takarım 4 fan ile geliyormuş doğru mu bide bileşenleri kaliteli mi kaç cm ekran kartlarını destekliyo bilen varsa yardımcı olsun
Fiyatına göre iyi. Ama tabii ki içinde 4 fan olmasına rağmen 130 tl olan bir kasanın malzeme kalitesi teneke gibi oluyor. Ama soğutması gayet başarılı.
Kasa olarak bunu önerebilirim. Bir de ileride fan alırsanız çok daha güzel olur.http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-asgard-382-pure-black-edition-500w-midt-atx-siyah-kasa.html

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı