2500 - 2750 TL Arasında Mini ITX Sistem Önerileri

AnadoluFPS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar Technopat takipcileri! Geçtiğimiz günlerde Bir konu açmıştım ama yeterli tavsiye alamadım! Bundan ötürü yeni konu açmaya karar verdim.
Sistemim tamamen oyun için nadiren olsada render yapabilirim. En iyi önerilerinizi bekliyorum iyi günler!

Biraz hoşuma gitmedi! Ama sabırsızlıkla bekliyorum.

Senin hoşuna gideceği türden bileşen mi üretmelerini istiyorsun? Adamlar hem forum üzerinden tavsiye vermiş hem de portal üzerinden. Bu işi yıllarca yapmış kişiler. Güvenmiyorsan senin için yapacak pek bir şey yok sanırım.

Nedir bu bana kin'iniz? İnsanların hoşuna gitmeyen bir şeyi siz böylemi karşılıyorsunuz? Terbiyenizi takının.

Senin hoşuna gideceği türden bileşen mi üretmelerini istiyorsun? Adamlar hem forum üzerinden tavsiye vermiş hem de portal üzerinden. Bu işi yıllarca yapmış kişiler. Güvenmiyorsan senin için yapacak pek bir şey yok sanırım.
Öneri istiyorum sizden azarlama yada kızma değil!

Bu sistemi alabilirsiniz. Kasa internette tükenmiş gözüküyor fakat mağazada bulabilirsiniz. Cooler Master Elite 130 Mini-itx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
mini.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı