2500 - 3500 TL arası monitör önerisi

Bütçe
2500-3500 arası.

Cheshyre

Hectopat
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H | RYZEN 5 5600 | ASUS DUAL RX 6600 | T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) 3200MHz CL16 | XPG Core Reactor 750W 80+ Gold
Monitör
Marka fark etmez.
Merhaba, 2500-3500 lira arası bir monitör arıyorum monitörün özellikleri arasında 144 Hz, 1 ms ve 24 inch, yanları kalın olmasın, ghosting asla olmayacak. 1080p oyun oynamak için alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Panel'in TN olması rekabetçi oyunlarda işime yarar. (R6, CS:GO, Valorant vb.)

Bütçe: 2500-3500 arası.

Gerçek 1 ms ve DyAc özelliği mevcut.(DyAc™ ve DyAc+™ Zowie tarafındang eliştirilen ve LCD ekranlardaki hareket bulanıklığını azaltan bir teknolojidir.)
Bende BenQ XL2411P kullanıyorum bu modelin bir altı. Kaliteli bir TN panel olduğunu düşünüyorum.
İtopya'da daha ucuzmuş.

1ms GtG bir monitör.

Buna da bakabilirsin.

MSI OPTIX IPS panel, rekabetçi fps oyunlarda nasıl bir performans alırım? TN panel daha iyi olmaz mıydı?
TN panel.
Bu ürünü baya sevdim ama neden bu kadar ucuz?

İndirim olduğu için olabilir 😀. Ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor, öyle (düşünüyorsanız) düşünmeyin. Fiyatına göre kaliteli bir monitör.
Ghosting oluyor mu monitörde?

Ghosting sorunu yok diye biliyorum fakat monitörün alt tarafında çok çok hafif ışık sızması var sanırım ama her monitörde yok. Biraz şans işi.
Oyun oynarken olur mu ışık sızması? ışık sızması nerede fark edilir? performansa etki eder mi?

Geri
Yukarı