2500₺ civarı oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2500

Batuhan Akdağ

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7500F
MSİ RTX 4070Tİ GAMİNG X TRİO
Msi B650m-a
Msi Pro B650M-P
GSKILL FLARE X5 32GB
Herkese merhaba, bütçem 2500 civarı kablosuz oyuncu kulaklığı alacağım pek bir bilgim yok yardımcı olur musunuz CS:GO vs oynamak için düşünüyorum.

JBL Quantum 600 kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyatı 2400 civarıydı bir ara. Şimdilerde 2800 olmuş. 2500 civarına düşme şansı da var.

53.jpg

Hocam açıkçası SteelSeries önermek isterdim ama fiyatları uçmuş durumda açıkçası şöyle açıklayayım Mirage mapinde b sitedan a sitea atılan bombaların sesleri çok net anlaşılıyor.

GameBooster GB-H18L öneririm dünyayla bağlantını kesiyor aşırı iyi fiyatı 2000 civarı.​

Herkese merhaba, bütçem 2500 civarı kablosuz oyuncu kulaklığı alacağım pek bir bilgim yok yardımcı olur musunuz CS:GO vs oynamak için düşünüyorum.

Arctis Nova 3 kullanıyorum F/P cihaz gerçekten. Nova 7 falan iyi değil ama bunun mikfofonu çok temiz, bassları kulak titretiyor ve çok temiz geliyor. Oyun konusunda zaten hile gibi anlatmaya gerek yok. Yaklaşık 4 5 tane JBL, Razer V2X, Nova 7 ve G PRO X kullandım aralarından en iyisi bu fiyat/performans olarak.

Arctis Nova 3 kullanıyorum F/P cihaz gerçekten. Nova 7 falan iyi değil ama bunun mikfofonu çok temiz, bassları kulak titretiyor ve çok temiz geliyor. Oyun konusunda zaten hile gibi anlatmaya gerek yok. Yaklaşık 4 5 tane JBL, Razer v2X, nova 7 ve G PRO X kullandım aralarından en iyisi bu fiyat/performans olarak.

SteelSeries Arctis Nova 3 multi-System oyun kulaklığı — Hi-Fi sürücüler — 360° uzamsal ses — RGB ışıklar — clearcast gen 2 mikrofon — PC, PS5, PS4, Switch.
Bu kulaklıktan bahsediyorsun değil mi?

SteelSeries Arctis Nova 3 multi-System oyun kulaklığı — Hi-Fi sürücüler — 360° uzamsal ses — RGB ışıklar — clearcast gen 2 mikrofon — PC, PS5, PS4, Switch.
Bu kulaklıktan bahsediyorsun değil mi?

Evet.

Geri
Yukarı