2500 TL gamepad önerisi

Gel bakalım:

DualSense daha iyi. Çünkü:
  • Çok daha iyi bir thumbstick.
  • Daha kaliteli bir stick “ölü bölge ve tepkime anlamında daha iyi”
  • Tuş dizilimi FIFA oyuncuları için daha elverişli.
  • Jiroskop
  • DSX yazılımı ile kişileştirebilirisiniz “xbox 9. nesil kontrolcüsü içinde bu tarz bir yazılım mevcut ama DSX kadar iyi değil”

Tuş kısmı farklı gözükmese DualSense aslında daha çok yatıyor benim kafama da. Ama mesela birinde X Y A B var, birinde başka tuşlar var. Bu duruma alışmak çok zor olur gibi geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuş kısmı farklı gözükmese DualSense aslında daha çok yatıyor benim kafama da. Ama mesela birinde X Y A B var, birinde başka tuşlar var. Bu duruma alışmak çok zor olur gibi geliyor bana.

DualSense tercih edin o zaman. Zaten 9. nesil kontrolcünün fiyatı gereksiz pahalı.

@Wortrath drift de yapabilir. Zaten hepsinde de olabiliyor. Yapmaz demek yanlış olur. Garanti süresince sıkıntı olmaz. Direkt yenisi geliyor.

@Wortrath drift de yapabilir. Zaten hepsinde de olabiliyor. Yapmaz demek yanlış olur. Garanti süresince sıkıntı olmaz. Direkt yenisi geliyor.

Drift tüm thumbsticklere sahip kontrollülerin yapabileceği bir şey hocam. Önemli olan stick modüllerini iyi ve uzun ömürlü üretmek.

@Mr. DarkTech elimde 3 adet tamirli Xbox kolu var. Analog motorları da değişti.

@Mr. DarkTech One ve One S. Hatta tamir eden arkadaş da ilk nesil kollar daha sağlam demişti. İkisi ilk nesil, birisi Bluetooth versiyonu ve kulaklık girişi olan.

@Mr. DarkTech One ve One S. Hatta tamir eden arkadaş da ilk nesil kollar daha sağlam demişti. İkisi ilk nesil, birisi Bluetooth versiyonu ve kulaklık girişi olan.

Evet doğru demiş. İlk nesil kontrolcüleri daha iyi bir modül ile yapmışlardı.

Geri
Yukarı