2500 TL gamepad önerisi

• Konuyu başlatan LSD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 686
Kullanırken tuşlara bakmayacağım için sorun olmaz muhtemelen.

Xbox konusu hakkında ne düşünüyorsunuz? TR Garantili Xbox kolu+ Şarj edilebilir pil ve şarj aleti ile birlikte aşağı yukarı 1000 tl daha fazla vermiş olacağım fakat sorun oluşması durumunda kafam rahat olacak. Diğer tarafta ise daha ucuza genel olarak bakıldığında daha iyi bir ürün var ama Amazon yalnızca 1 ay iade süresi tanıyor olarak gözüküyor. Atıyorum bir tuş vs. bozulduğunda nasıl bir süreç işler merak ediyorum.

Peki, buradan alın o zaman. Türkiye garantili bu site. Amazon yine de sorun yaşattırmazdı. 1.500 TL iade yapıp ürün sizde kalsın diyen bir firmadır Amazon (ürün yurtdışı ürünüydü.)

Peki, buradan alın o zaman. Türkiye garantili bu site. Amazon yine de sorun yaşattırmazdı. 1.500 TL iade yapıp ürün sizde kalsın diyen bir firmadır Amazon (ürün yurtdışı ürünüydü.)
Gizala'nın 2 yıl garanti verdiğini bilmiyordum. Yorumları da gayet iyi görünüyor. Amazon'la arasında 700 tllik bir fark var ama en azından kafam rahat olacak. Burdan almam en mantıklısı. Konu içerisinde yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı