2500 TL Gaming kulaklık önerisi

swolxt

Picopat
Merhaba. Şu an kullandığım G332 kulaklık kırıldı bende 2500 TL civarı kulaklık alacağım. Bu kulaklikta dikkat ettiklerim şu anki (G332)den daha iyi olması ve kulaklığın ped şeklinin benzemesidir. Şimdiden tskrlr.

Farklı bir model sunduğumu düşünmüyorum çeşitlilik iyidir.
Cloud 2 çöp ilk seçeneğiniz elendi bile , Blackshark V2'lerin indirimi bitti artık 2500'lerde değil 3400 TL , ayrıca o 3400 TL'yi V2 yerine H6PRO open back yada Cloud 3 alırım, Ki zaten BS V2 oyun ve mik bakımından HS 80'den daha geri bir kulaklık .

Evet, kullandım sesleri boğuk, ses kartı dip ses yapıyor, miki şaşırtıcı birşey değil ayrıca kulaklık 10 yaşında haberiniz olsun.
Hocam peki bunun ile : blackshark v2 - Google Alışveriş bunun : blackshark v2 - Google Alışveriş arasındaki fark nedir

Birisi 1.5k diğeri 3.5 k

Cloud 2 çöp ilk seçeneğiniz elendi bile , Blackshark V2'lerin indirimi bitti artık 2500'lerde değil 3400 TL , ayrıca o 3400 TL'yi V2 yerine H6PRO open back yada Cloud 3 alırım, Ki zaten BS V2 oyun ve mik bakımından HS 80'den daha geri bir kulaklık .
Cloud 2'ye bence çöp denmez. Rekabetçi oyunlarda ve mikrofonda Cloud 2/3 bayağı iyi. Uygun fiyata bulunursa alınabilir hala daha. V2'nin fiyatı arttığı için artık ben de pek tavsiye etmiyorum ama V2'nin ses kalitesi ve ayar yapıldığı zaman mikrofonu HS80'den kesinlikle daha iyidir.

Hocam peki bunun ile : blackshark v2 - Google Alışveriş bunun : blackshark v2 - Google Alışveriş arasındaki fark nedir

Birisi 1.5k diğeri 3.5 k
Birisi V2X diğeri V2. V2 ses kartıyla birlikte geliyor ve sürücüleri arasında fark oluyor. V2X'in sürücüsünde titanyum yokken diğerinde var. Fiyat farki çok açıldığından V2X + harici ses kartı ikilisi yapmak daha mantıklı şu an eğer illaki Blackshark alınacaksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı