2500 TL kablosuz kulak içi kulaklık önersi

Hocam
İyi ses için Tune Flex
İyi yalıtım için biraz daha az ses kalitesi için Liberty 4 NC
Gözüme FreeBuda 5i de takılmadı değil. Oda F/P gibi duruyor.
Yurt dışı videolarda Tune Flex öneren kimseye denk gelmedim. Tasarımıyla gençleri kendine çeker fakat ötesi zor. Çoğu incelemede yer verilmemiş bile. Tasarımını beğendiyseniz bir şey diyemem ya da çift taraflı kullanım işinizi görecekse. Huawei modelleri Apple ile uyumlu çalışıyor mu emin olmadığım için pek bakmadım. Eğer android kullanıyorsanız telefon ile aynı markadan gidebilirsiniz, uyumluluk açısından da iyi oluyor.

Yurt dışı videolarda Tune Flex öneren kimseye denk gelmedim. Tasarımıyla gençleri kendine çeker fakat ötesi zor. Çoğu incelemede yer verilmemiş bile. Tasarımını beğendiyseniz bir şey diyemem ya da çift taraflı kullanım işinizi görecekse. Huawei modelleri Apple ile uyumlu çalışıyor mu emin olmadığım için pek bakmadım. Eğer android kullanıyorsanız telefon ile aynı markadan gidebilirsiniz, uyumluluk açısından da iyi oluyor.
Tune Flex hakkında haklısınız sanırım. aptX uyumlu bir cihaz alsam daha iyi olur gibi aslında. Cihaz Xiaomi Mi 10T. Soundpeats Air4 Pro modeli var. Onunda yorumları bir garip. Övende var sövende var.

Hocam ben sadece kendi ihtiyaçlarıma uygun bir kulaklık almak istiyorum. Dün akşamki araştırmalarıma göre en iyi veren bu gibi gözüküyor(çok detaylı bakmadım kesin değil ama aklımın bir köşesine yazdım bunu). Kulağımda terden vs ıslanmasın bana yeter. Zaten kullandığım eşyaları düzenli olarak temizliyorum.

Bu fiyat aralığında her şeyi ile iyi olan bir kulaklık bulunmuyor. En iyisi ihtiyaçlarımıza göre almak.

Benim için ses kalitesi iyi olsun, spor yaparken kulağımdan düşmesin, bir de toplu ortamlarda beni üzmesin yeter. Tabii bunlarında kendi içerisinde öncelikleri var. Mesela en son yazdığımda ortalams bir performans versin yeter benim için.

Hocam sadece aradaki fiyat farkına değecek bir şey olmadığını yazdım. Anker tsbikide çok daha iyi bir model ama arada yani en azından dün gece baktığıma göre 1100 lira bir fark var. Bu fiyat farkına değeceğini sanmadığımı söyledim.

Tabii yorumumu buradaki karşılaştırmaya göre yaptım. Aklıma bir şeyler düşmedi değil ama yurtdışındaki fiyatlara baktığımda iki ürün arasında Türkiye'deki gibi bir fiyat farkı olmadığına eminim.

Evet fiyat konusunda haklısınız. Tune Flex hem silikonlu ve silikonsuz kullanımı hem de tasarımıyla vs. çok hoşuma gitmişti ama incelemelere falan baktığımda ANC'si ortalamanın da altında duruyor o yüzden ben tercihimi liberty 4 Nc'den yana kullandım. Yarın siparişim teslim edilecek deneyimlerimi yazarım.

Evet fiyat konusunda haklısınız. Tune Flex hem silikonlu ve silikonsuz kullanımı hem de tasarımıyla vs. çok hoşuma gitmişti ama incelemelere falan baktığımda ANC'si ortalamanın da altında duruyor o yüzden ben tercihimi liberty 4 Nc'den yana kullandım. Yarın siparişim teslim edilecek deneyimlerimi yazarım.
Yorumlarınızı bekliyorum hocam.

Hayırlı olsun hocam, yorumlarınızı bekliyoruz. Muhtemelen ben de 4 NC modelini alacağım gibi. Jabra'da çok fazla sıkıntı yaşayan var gibi. Airpods 2. Nesil almak da pek mantıklı gelmiyor

Hayırlı olsun hocam, yorumlarınızı bekliyoruz. Muhtemelen ben de 4 nc modelini alacağım gibi. Jabra'da çok fazla sıkıntı yaşayan var gibi. AirPods 2. nesil almak da pek mantıklı gelmiyor.

Teşekkür ederim, ben aslında MediaMarkt'ten Jabra Elite 4 satın almıştım ama kasada ki arkadaş sağ olsun denememe izin verdi eğer hoşuma gitmezse iade edebileceğimi söyledi. Ben de denedim ama kulağım biraz küçük olduğundan dolayı Jabra'nın köşeli tasarımı kulağımda ağrı yaptı üzün bir süre takmamama rağmen ve bu fiyat bandında bence en mantıklı tercih olduğu için 4 Nc modelini aldım yarın detaylı bir yorum yapacağım buraya.

Liberty 4 nc bende var. Harika bir kulaklık tam anlamıyla. Bassları çok vurucu. Ekolayzere tepkisi iyi. Bu fiyat bandında en iyisi derim. 3000 lira olsaydı yine alınır. ANC'si AirPods Pro 2'ye çok ama çok yakın, aralarında milim fark var. Daha önce Sennheiser momentum TW3, Jabra active 75t, AirPods Pro 2, Jabra Elite 3 ve Soundcore liberty 3 Pro denedim. Hepsi iyi sayılır. Fakat aralarında fiyatını hak etmeyenler var. Fiyatı aşırı gereksiz olan AirPods ve Sennheiser. Liberty 4 nc de sevmediğim bir özellik var o da kulakta tam böyle rahat hissettirmemesi gibi. AirPods takınca rahat hissediyosun ancak liberty 4 nc kulaktan sanki düşecekmiş gibi oluyor yine de düşmüyor. Kulak slikonlarını denemek gerekiyor. Fiyatı malum, bazı özelliklerinden kısacaklardı tabii ki.

Yorumlarınızı bekliyorum hocam.

Liberty 4 nc bende var. Harika bir kulaklık tam anlamıyla. Bassları çok vurucu. Ekolayzere tepkisi iyi. Bu fiyat bandında en iyisi derim. 3000 lira olsaydı yine alınır. ANC'si AirPods Pro 2'ye çok ama çok yakın, aralarında milim fark var. Daha önce Sennheiser momentum TW3, Jabra active 75t, AirPods Pro 2, Jabra Elite 3 ve Soundcore liberty 3 Pro denedim. Hepsi iyi sayılır. Fakat aralarında fiyatını hak etmeyenler var. Fiyatı aşırı gereksiz olan AirPods ve Sennheiser. Liberty 4 nc de sevmediğim bir özellik var o da kulakta tam böyle rahat hissettirmemesi gibi. AirPods takınca rahat hissediyosun ancak liberty 4 nc kulaktan sanki düşecekmiş gibi oluyor yine de düşmüyor. Kulak slikonlarını denemek gerekiyor. Fiyatı malum, bazı özelliklerinden kısacaklardı tabii ki.

Bende katılıyorum bunlara kulaklık az önce geldi deneyimliyorum şu an. Son sesi ve ANC'si gercekten çok iyi ama benim kulagimda cok rahat hissettirmedi, Jabra kadar agri yapmadi ama çok da rahat ettigimi söyleyemem. Onun disinda ben TWS'lerin nasıl oldugunu unutmusum muhtemelen çünkü uzun suredir Q10i kullaniyordum bu kulaklık bass modu açıkken bassli sarkilarda bildiginiz o kulagi titretiyordu. Ben ayni hissi TWS'lerde de yasarim diyordum ama sanirim beklentimi fazla yükseltmişim. Onun disinda kulakligin ekolayzer tepkisi gayet iyi, sanirim bu genel olarak Anker ürünlerin de olan bir durum çünkü Q10i kulakligiminda EQ tepkisi cok güzeldi. Ayni fiyat bandinda özellik olarak 4 nc ile ayni ama boyut olarak daha küçük bir kulaklık bulabilirsem iade edebilirim belki ama bulamazsam muhtemelen devam edeceğim.

Liberty 3 Pro nasıl hocam? ANC gibi özelliklerde ortalama olsa yeter, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi ortalama üstü arıyorum. Fiyatı biraz yüksek, muhtemelen 4 NC alıp deneyeceğim gibi duruyor

Liberty 3 Pro nasıl hocam? ANC gibi özelliklerde ortalama olsa yeter, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi ortalama üstü arıyorum. Fiyatı biraz yüksek, muhtemelen 4 NC alıp deneyeceğim gibi duruyor
Ben kesinlikle denemenizi tavsiye ederim hocam ses kalitesi, yüksekligi ve anc kalitesi bence fiyatina göre çok çok iyi eger benim gibi küçük bir kulaginiz yoksa cok memnun kalirsiniz bence

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı