2500 TL kulak içi kulaklık önerisi

Serpenos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522193036
Selam, telefonda müzik dinlemek için kablosuz bir kulaklık arıyorum. Basslar benim için daha ön planda olsa da tizleri de kuvvetl net ses alabileceğim bir kulaklık arıyorum. Neredeyse 10 senedir değiştirerek JBL C100SI kullanıyorum ve ses kalitesinden hala memmunum.

Kulak içinde silikon olmalı.
Ses seviyesi çok düşükte kalmamalı.

Galaxy Ear Buds 2 ve Sennhesier CX True Wireless arasında kaldım. Bunlardan hangisi daha iyidir? Veya daha iyi bir öneriniz var mıdır? Teşekkürler.

@Hexa Force

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, telefonda müzik dinlemek için kablosuz bir kulaklık arıyorum. Basslar benim için daha ön planda olsa da tizleri de kuvvetl net ses alabileceğim bir kulaklık arıyorum. Neredeyse 10 senedir değiştirerek JBL C100SI kullanıyorum ve ses kalitesinden hala memmunum.

Kulak içinde silikon olmalı.
Ses seviyesi çok düşükte kalmamalı.

Galaxy ear Buds 2 ve sennhesier cx true Wireless arasında kaldım. Bunlardan hangisi daha iyidir? Veya daha iyi bir öneriniz var mıdır? Teşekkürler.

@Hexa Force

Bass için önerebileceğim iki model var.

Sonny wf C500
Fiyat açısından mâkul sayılır. Fiyatı o kadar yükseltip Sennheiser almak yerine işini layıkıyla görecek bir model. Yani bir sonny ürünü olarak ses kalitesi + bass konusunda fiyatına göre yargı dağıtan elemanlardan.

Tronsmart Apollo Bold
Fiyatı ear Buds 2'tan uygun. Aktif gürültü engelleyici mevcut. Bass kalitesi harikulade denilebilir. Ear Buds 2 yerine bunu tercih edebilirsin.

Velhasıl kelam bütçen fazlasıyla varsa Sennheiser'den yana kullanabilirsin.
Ama F/P ürün olarak alacağın tatminkârlığı önerdiğim iki ürün arasında da değerlendirebilirsin.

2500TL demişsiniz. O bandda Buds 2 Pro alırsanız memnun kalırsınız. Jabra 7 proyada bakabilirsiniz ama Buds 2 Pro önerimdir. Bende JBL CS100 kullanıyordum Buds 2 Pro alınca JBL sesi kötü gelmeye başladı artık dinleyemiyorum.

Sennhesier CX True Wireless aldım birkaç gün önce, çok memmunum. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı