2500 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
2500 TL

KaylaZ

Kilopat
Merhaba, 2500 TL bütçem var ve kablosuz bir kulaklık almak istiyorum. Kulaklıkta kesinlikle olması gereken özellikler: Kablosuz olması, minimum 16 saat dayanan bataryası olması, orta-iyi derece bir mikrofonu olması ve son ve en önemlisi ise kulaklık pedinin deri OLMAMASI. Bu kriterlere uyan sadece 1 tane kulaklık bulabildim o da SteelSeries Arctis 9 Wireless ancak seçeneklerimi artırmak istiyorum. Bütçemde en fazla 2600e çıkabilirim 2600den 1 kuruş fazlasına bile çıkamam maalesef. Çoğunlukla dizi/film izlesem bile arada bir oyunda oynuyorum. Şimdiden öneride bulunan herkese teşekkür ederim.

Corsair Virtuoso öneririm, taş gibi kulaklıktır. Deri pedlerin aşırı rahatsız edeceğini düşünmüyorum, zaten çok kaliteli malzeme kullanılmış.
SE olan model daha iyi sanırım ama ne konuda, onu bilmiyorum. Belki de bilen birisi @enonertetanem vardır.

Bataryası sanırım 15 saat gibi bir şeydi, mikrofonu ortalama. Arctis 7 önerecektim de fiyatına hiç değmez. Adamlar Arctis 3'ü kablosuz yapıp fiyatını 3 kat attıralım demişler resmen.

Corsair Virtuoso öneririm, taş gibi kulaklıktır. Deri pedlerin aşırı rahatsız edeceğini düşünmüyorum, zaten çok kaliteli malzeme kullanılmış.
SE olan model daha iyi sanırım ama ne konuda, onu bilmiyorum. Belki de bilen birisi @enonertetanem vardır.

Logitech G930 ve Razer Kraken Chrome 7.1 kullandım ve ikiside çok terletiyordu. Günde bir kaç saat kullanacak olsam önemsemem ancak günde 16-17 saat boyunca kulaklık kafamda oluyor.
Kulağınızı tam kapatmasını istiyorsanız studio 3 de olabilir.İndirimden 1500 tlye bulabilirsiniz.
Studio 3 lerinde padleri deri maalesef.

Baterisi sanırım 15 saat gibi bir şeydi, mikrofonu ortalama. Arctis 7 önerecektim de fiyatına hiç değmez. Adamlar Arctis 3'ü kablosuz yapıp fiyatını 3 kat attıralım demişler resmen.
G933 kullanıyorum ve batarya süresi dışında beni hiç üzmedi G533 yerine G935 önermez misiniz ?

G933 kullanıyorum ve batarya süresi dışında beni hiç üzmedi G533 yerine G935 önermez misiniz ?
G933 ve G935 hakkında çok sorun gördüğüm ve duyduğum için önermiyorum. G533 yine öyle muhteşem değil ama diğer ikisi kadar problemli de değil.

Sende sorun çıkmamış olabilir tabii, genel olarak konuşuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı