2500 TL Sistem Tavsiyesi

Borga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forumdaşlar , kısa zaman içerisinde masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum 2500 TL bütçem var. Dota 2 oynuyorum ve oyunu Twitch'te yayın yapmak istiyorum bunu karşılayabilecek bir bilgisayar önerirseniz sevinirim.Fiyata monitör dahildir.Ben şöyle bir şey yaptım yorumlarsanız sevinirim.

OqL69A.png

2500 TL bütçeniz var fakat 2100 TL lik sistem toplamışsınız vatandan. Neyse size öncelikli önerim ekran kartınızı Asus R9 285 Strix yapmanız yönünde ve HDD'yi en az 1 TB tutun monitörünüzüde en az 21.5 inch 1080p alın sistem gayet iyi olacaktır.

2500 TL bütçeniz var fakat 2100 TL lik sistem toplamışsınız vatandan. Neyse size öncelikli önerim ekran kartınızı Asus R9 285 Strix yapmanız yönünde ve HDD'yi en az 1 TB tutun monitörünüzüde en az 21.5 inch 1080p alın sistem gayet iyi olacaktır.

1 TB 'a ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartı ve monitör ile ilgili yorumların için teşekkür ederim. Değerlendireceğim birde bu yapılan sistem benim bahsettiğim koşulları bana sağlar mı ?

Sistem büyük bir ihtimalle isteğinizi karşılayacaktır. İnternet hızınızda bu konuda önemli bir faktör

Dota 2 için ise sadece, R7 265 işini görecektir. Ama 2500 lira bütçeni kullanacaksan bence ekran kartını R9 serisinden seçmelisin bence. Çokta para harcamak istemiyorsan bunu alabilirsin aralarında sadece 40 lira fark var.
Powercolor R9 270 Turboduo Gddr5 Oc 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Benim de naçizane önerim monitörünü 21.5 inç tercih etmen. Tepki süresini en fazla 2 milisaniye seçersen senin faydana olur.
Ayrıca HDD tercihini de 1 TB 7200 RPM den yana kullanman faydalı olacaktır.

monitör olarak benq rl2240he öneririm tam bir rts oyun canavarı. 1ms, black equlazier yada onun gibi birşey gibi şeyler barındırıyor.

Merhaba değerli forumdaşlar , kısa zaman içerisinde masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum 2500 TL bütçem var. Dota 2 oynuyorum ve oyunu Twitch'te yayın yapmak istiyorum bunu karşılayabilecek bir bilgisayar önerirseniz sevinirim.Fiyata monitör dahildir.Ben şöyle bir şey yaptım yorumlarsanız sevinirim.

Eki Görüntüle 71079
2500 TL bütçeniz olduğuna göre ekran kartını arttırın. Ekran kartı düşük kalmış. Ekran kartını GTX 760 yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı