2500 TL Toplama Bilgisayar

Yer
İstanbul-Turkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2500 TL max. monitör dahill bir sistem toplayacağım bir listem var ;
-Amd Fx6300 x6 İşlemci
-Asus M5A97 R2.0 2133 Mhz Anakart
-Seagate Baracude 1Tb 64Mb Önbellek 7200 Rpm Harddisk
-Corsair Vengeance 8 Gb(2x4) 1600 Mhz Cl9 Ram
- Asus HD7870 DIRECTCU II 2Gb 256bit GDDR5 ekran kartı
-ViewSonic VA2212a 21.5 VGA 5ms 1920x1080

Renderda yapacağım değişmesi gerekenler ile bir oneri yapar mısınız ?

- - - Güncellendi - - -

Cevabı olan yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok normalde hafta sonu tüm ürünlerde %25 indirim oluyor hatta bazen %30 oluyor. Şimdiye göre yaparsan fiyat tuzlu gelecek.
Birde İntel toplamıştık haftasonu
Asus B85M-G 1150 DDR3 1600 Mhz Anakart
Gskill 8 Gb Ripjaws DDR3 1600 mhz Cl10 Tek modül Ram
Asus Gtx660 DirectCu II 2 Gb 192bit ekran kartı
Asus DRW-24F1ST 24X Double Layer Sata Dvd yazıcı
İntel Core i5 4570 Soket 1150 3.2 Ghz 6mb Cache 22nm işlemci
Western Digital Caviar Green 500Gb intellipower Sata 3.0 64mb cache Harddisk
Thermaltake V3 600W midt atx
Viewsonic 21.5 VA2212a Geniş Ekran LED monitör
Frisby FK-WG54QU klavye mause set

Toplam 2548 TL bu sistemi beni dinlemeden personel yaptı vatan kalitesiz personelleri çalıştırıyor bazı bölgelerde.

Evet. Hatta çoğu bilgisiz. Bir ara bende vatan bilgisayar'a girdim. Daha yeni açılmıştı bakayım dedim. Konuştuk öyle konu ekran kartına geldi. Demezmi bana ekran kartında çekirdek ve bellek hızlarına bakacaksın diye bu sırada Nvidia ile Amd ekran kartlarını karşılaştırıyordu. Çok saçma konuşuyordu. Dedim ben onlara bakmam ben mimarisine bakarım dedim. Baktı öyle bana belli ki beni anlamamıştı. Sonra sözüme katılır gibi evet doğru falan dedi. Eminim ekran kartında mimarinin ne olduğunu bilmiyordu. Zaten Nvidia ile Amd'yi bellek hızına göre kıyaslayan birinden nasıl yardım etmesi beklenir ki? Bunun gibi birde konuştuğum arkadaş koyu intel ve Nvidia fam boyu idi. :) Amd'yi yerden yere vurdu. Yok çok ısınıyorlar çabuk bozuluyorlar Amd ekran kartlarının oyun kalitesi berbat falan. :) Dedim kolay gelsin arkadaşım hadi eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı