2500 TL Uzun Ömürlü Oyun Bilgisayarı Önerileri

G4560 F/P işlemci olsada uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. 2 sene sonra işlemciyi değiştireceksen ancak alabilirsin. Monitör içinde viewsonic freesync olan modeli daha hesaplı tercih edilebilir. Ekran kartı olarak 470 alamıyorsan 2GB 460 modelini al.

Arkadaşlar yeni konu açmadan buradan yazayım dedim.

2000 Tl bütçem var. Elimdeki ssd ve hard diski kullanacağım. Ekran kartım hd 5830 bununla diğer parçaların borcu bitene kadar idare edeceğim. Bana lazım olan parçalar işlemci anakart ram ve kasa sadece wot oynuyorum. İ5 ile İ3 arasında karasız kaldım, yoksa ryzenmi beklesem.

Arkadaşlar yeni konu açmadan buradan yazayım dedim.

2000 Tl bütçem var. Elimdeki ssd ve hard diski kullanacağım. Ekran kartım hd 5830 bununla diğer parçaların borcu bitene kadar idare edeceğim. Bana lazım olan parçalar işlemci anakart ram ve kasa sadece wot oynuyorum. İ5 ile İ3 arasında karasız kaldım, yoksa ryzenmi beklesem.

R7 yeni çıktı R5 sanırım temmuz ağustos gibi çıkar. O zamana kadar bekleyebilirsen R5 yoksa i5 alacaksın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı