2500 TL'ye %65 beyaz mekanik klavye önerisi

Türkiye de dediğin ozelliklere uygun bir tek bunu buldum. Prime alırsan kargo parası ödemiyorsun bu arada attığım diğer klavye için.

Hocam selam Amazon'da gezerken bu ürünü gördüm indirime girmiş ve hemen 1 günde teslim ediliyor önerir misin bir de şu an bütçeyi 5 bin TL'ye ayarladım bu paraya klavye ve mouse alacağım önerilerin var mı?

Amazon.com.tr

Son düzenleme:
Hocam selam Amazon'da gezerken bu ürünü gördüm indirime girmiş ve hemen 1 günde teslim ediliyor önerir misin bir de şu an bütçeyi 5 bin TL'ye ayarladım bu paraya klavye ve mouse alacağım önerilerin var mı?

Amazon.com.tr
Bu fiyata ak820pro falan alınır daha doğru olur, hotswap olmayan bir klavye almayın derim. Ucuz yollu bir klavye alın sizi bir süre idare etsin. O sırada da başka bir model sipariş edin. Mouse için yeni konu açabilirsiniz.

Bu fiyata AK820PRO falan alınır daha doğru olur, hotswap olmayan bir klavye almayın derim. Ucuz yollu bir klavye alın sizi bir süre idare etsin. O sırada da başka bir model sipariş edin. Mouse için yeni konu açabilirsiniz.

Aldım artık hocam HyperX'i.

Bu fiyata AK820PRO falan alınır daha doğru olur, hotswap olmayan bir klavye almayın derim. Ucuz yollu bir klavye alın sizi bir süre idare etsin. O sırada da başka bir model sipariş edin. Mouse için yeni konu açabilirsiniz.

Hocam aldığım klavye kötü bir klavyemi başımdan Aşya kaynar sular döküldü mesajı gördüğümden beri 😕 forumlarda falan herkes öneriyordu bir de dediğiniz klavye vergisiyle beraber 2700 TL oluyor.

Son düzenleme:
Aldım artık hocam HyperX'i.

Hocam aldığım klavye kötü bir klavyemi başımdan Aşya kaynar sular döküldü mesajı gördüğümden beri 😕 forumlarda falan herkes öneriyordu bir de dediğiniz klavye vergisiyle beraber 2700 TL oluyor.
Para birimini dolar yaparsanız sepette vergiyle 65 dolar oluyor. 2.1k civarına geliyor. Aldığın model Türkiye alımı zorunluysa olabilir belki ama yani hotswap büyük eksik. 100tl ye sizi 2 hafta idare edecek bir klavye alıp bu ak820proyu alsanız daha iyi olur bence.

Para birimini dolar yaparsanız sepette vergiyle 65 dolar oluyor. 2.1k civarına geliyor. Aldığın model Türkiye alımı zorunluysa olabilir belki ama yani hotswap büyük eksik. 100TL'ye sizi 2 hafta idare edecek bir klavye alıp bu AK820PRO'yu alsanız daha iyi olur bence.

Hocam tahmini teslim tarihi 10 11 Haziran diyor istesem de bekliyemem o kadar 😀

1hafta ile 3 hafta arası gelir. Biraz sallıyor denebilir. Benim arkadaşıma 10 günde geldi, biraz şansa bağlı. O kadar sürmesi imkansız ya. Alın idarelik 300 500'e bir klavye onunla idare edin bu gelene kadar.

Benim arkadaşa da keycapsler 26 27 günde gitmişti neyse klavyeyi aldık artık üzmez umarım mouse için konu açıp sizi etiketliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı