2500 TL'ye kadar Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Hocam iPhone geçer miyim bilmiyorum ama kesinlikle gürültü engelleyici bir mikrofona sahip kulaklık geziyorum ve tabii kaliteli olması şart mikrofonun.
Buds Pro nasıldır mikrofon olarak? Ve kulaktan düşme yapar mı?

Buds Pro kendim de aldım. Henüz gelmedi ama incelemelerini izledim. Mikrofonu iyi sayılır silikonlu kulaklığa göre. Kulaktan düşme yapmaz çok zor.

AirPods Pro ve buds Pro'nun mikrofon testlerini bu videodan bulabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam mikrofonu iyi demişler gürültü engelleme vs. var yazmışlar fakat AirPods daha iyi diyorlar bende kararsız kaldım.

Hocam mikrofonu iyi demişler gürültü engelleme vs. var yazmışlar fakat AirPods daha iyi diyorlar bende kararsız kaldım.

AirPods Pro mikrofon konusunda daha iyidir ama Android için Buds Pro daha iyidir.

Buds Pro ne zaman elinize ulaşır? Mikrofon kalitesini test edip yorumlarınız yazabilir misiniz?

Önümüzdeki salı muhtemelen elime ulaşır. Test edip yazarım. Zaten ayrıca deneyimlerimi paylaştığım bir blog yazmayı da düşünüyorum.

AirPods Android eşleşmesinde görülebilen sorunları eklemek isterim.

1644506260974.png

Peki bilgisayardan güncelleyemiyor muyuz? Hiç mi seçenek yok?

Güncelleme çok sorun değil sorun Android ve AirPods'un uyumlu çalışmaması. Apple'ın da Play Store'e da AirPods için bir uygulaması yok.

Son olarak bazı kulaklıkları bilgisayara bağladığımızda mikrofonu kullanamayanlar var gördüğüm kadarıyla Bluetooth kulak içi kulaklıklarda bu sorunu hangisiyle yaşamam?
Güncelleme çok sorun değil sorun Android ve AirPods'un uyumlu çalışmaması. Apple'ın da Play Store'e da AirPods için bir uygulaması yok.

Galiba vazgeçtim AirPods'dan arkadaş kulağımdan düşüyordu diyor silikon zaten dedi. Başka hangi seçenekler olabilir bilgisayar ve telefonda kullanacağım. Özellikle bilgisayarda mikrofon kesinlikle çalışmalı.

Geri
Yukarı