2500 TL'ye PUBG için sistem toplama

AtokS

Hectopat
Ben 8 GB RAM GTX 1050 Ti özelliklerine sahip bir PC toplamak istiyorum. Tavsiyesi olan var mı? Bütçe en fazla 2500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sinerji üzerinden topladım, rahatlıkla PUBG oynatır.
dddd.png

8GB RAM PUBG için yeterli değil. GTX1050 için de en az 4GB VRAM modeli kullanılmalı.
kardeşim ama pubg nin mnimum sistem gereksinimleri 6 gb ram diyo bence 8gb ram ile orta bir perfonmans alabilirim
Sinerji üzerinden topladım, rahatlıkla PUBG oynatır.
Eki Görüntüle 293059
teşekkürler kardeşim :D
eyw kardeş

kardeşim ama pubg nin mnimum sistem gereksinimleri 6 gb ram diyo bence 8gb ram ile orta bir perfonmans alabilirim
Normal şartlarda gayet akıcı bir şekilde oynarsın ama senin de bildiğin gibi oyunda optimize sorunu var, ne kadar büyük oranda giderilse de.
Sistem testlerine bakarsan 1080p’de 7900 civarı RAM kullanımı olabiliyor ve bazen RAM limitine ulaşıldığı için ani takılmalarla karşılaşabiliyorsun. Ben de pubg için sistem topluyorum; başlarda senin gibi 1050Ti ve yanına darboğaz yapmayacak bir işlemci almayı düşündüm fakat sonra işimi garantiye almak için 1060 6GB aldım.
Neyse ileride bir sorunla karşılaşırsan veya sistemini yükseltmek istersen elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Şimdiden hayırlı olsun, bol fps’ler! :)

Normal şartlarda gayet akıcı bir şekilde oynarsın ama senin de bildiğin gibi oyunda optimize sorunu var, ne kadar büyük oranda giderilse de.
Sistem testlerine bakarsan 1080p’de 7900 civarı RAM kullanımı olabiliyor ve bazen RAM limitine ulaşıldığı için ani takılmalarla karşılaşabiliyorsun. Ben de pubg için sistem topluyorum; başlarda senin gibi 1050Ti ve yanına darboğaz yapmayacak bir işlemci almayı düşündüm fakat sonra işimi garantiye almak için 1060 6GB aldım.
Neyse ileride bir sorunla karşılaşırsan veya sistemini yükseltmek istersen elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Şimdiden hayırlı olsun, bol fps’ler! :)
ayn haklısın kardeş ben zaten yaz tatilinde bir sistem toplıyacam ve şu anda 8. sınıfım ve lgs ye girecem ve iyi bir lise kazanırsam abim istediğin özelliklerde bir pc alıcam dedi inş iyi bir lise kazanırım da yaz tatilinde pubg nin başından kalkmam :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı