2500TL Dizüstü Bilgisayar Önerisi

Persephone

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Hp bilgisayar kullanan arkadaşlarım da ısınma sorunu olduğunu biliyorum.Pişman olmaman için kendi bilgisayarımı önerebilirim N11 den indirimdeyken 2300 küsür liraya aldım 3 hafta önce Msi cx62 6qd kampanya varsa devam eden bakmanı tavsiye ederim

Hp bilgisayar kullanan arkadaşlarım da ısınma sorunu olduğunu biliyorum.Pişman olmaman için kendi bilgisayarımı önerebilirim N11 den indirimdeyken 2300 küsür liraya aldım 3 hafta önce Msi cx62 6qd kampanya varsa devam eden bakmanı tavsiye ederim
Isınma sorunu soğutucuyla halledilebilir diye düşündüğüm için onu çok takmıyorum açıkcası. Birde dediğiniz bilgisayara baktım yalnız bu HP laptopun işlemcisi yeni nesil ve paneli 1080p olması nedeniyle HP daha ağır bastı.

Isınma sorunu soğutucuyla halledilebilir diye düşündüğüm için onu çok takmıyorum açıkcası. Birde dediğiniz bilgisayara baktım yalnız bu HP laptopun işlemcisi yeni nesil ve paneli 1080p olması nedeniyle HP daha ağır bastı.
Merhaba 2500'e asus x550jx var elimde. 10 aylık garantisi mevcut ve 1 tane çizik dahi yok. 12 gb harici rami var. Hiç bir şekilde kullanılmamıştır.
harici klavye harici mouse ve harici monitör ile kullanılmıştır. İstersen iletişime geçebiliriz.
Kolay gelsin. Amacım satış değil tamamen yardım etmektir. Yanlış anlaşılmak istemem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı