2500TL hotswap klavye önerisi

Bütçe
2500
Elinizde hazır switch ve keycaps mi var hocam? Hazır switch ve keycaps varsa sadece kit alın. Sadece switch varsa da kit ve keycaps alın derim.

Hocam Darmoshark K8 veya Akko 5075S düşünülebilir. Prebuilt olarak bunlar var. Custom klavye toplamak isterseniz de; GMK67, IK75, 5075S, MK870, MG75W gibi kitler var. Ne istediğinizi tam olarak belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Hocam Darmoshark K8 veya Akko 5075S düşünülebilir. Prebuilt olarak bunlar var. Custom klavye toplamak isterseniz de; GMK67, IK75, 5075S, MK870, MG75W gibi kitler var. Ne istediğinizi tam olarak belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Hocam ben Akko 5075s almayı düşünüyorum keycaps veya Switch sesinde sıkıldıkça değiştirmek istiyorum. Siz Switch olarak (daha sonra takmak için) ne önerirsiniz?

Hocam ben Akko 5075s almayı düşünüyorum keycaps veya Switch sesinde sıkıldıkça değiştirmek istiyorum. Siz Switch olarak (daha sonra takmak için) ne önerirsiniz?
Hocam birsürü seçenek var. Benim linear olarak sevdiklerim; Akko cream yellow v3, gat oil king, ktt kang white, kailh box taro falan var. Tactile olarak; Akko lavender, U4T, baby kangaroo falan var.

Hocam bir sürü seçenek var. Benim linear olarak sevdiklerim; Akko cream yellow v3, gat oil king, ktt kang white, Kailh box taro falan var. Tactile olarak; Akko lavender, U4T, baby kangaroo falan var.

Teşekkürler hocam Akko5075s de karar kıldım dediğiniz Switch'lerin hepsine bakacağım.

Hocam bir sürü seçenek var. Benim linear olarak sevdiklerim; Akko cream yellow v3, gat oil king, ktt kang white, Kailh box taro falan var. Tactile olarak; Akko lavender, U4T, baby kangaroo falan var.

Hocam 60G olarak ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Hocam bu arada gümrük vergisi çıkmıyor diye biliyorum.
2500TL'ye denk geliyor.

Shipping ile 96 dolara denk geliyor. Gümrük vergisi çıkmıyor diyorlar fakat %100 emin değiliz.

Hocam bu arada gümrük vergisi çıkmıyor diye biliyorum.
2500TL'ye denk geliyor.

Shipping ile 96 dolara denk geliyor. Gümrük vergisi çıkmıyor diyorlar fakat %100 emin değiliz.

Hocam 60G Switch olarak ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı