2500TL monitör tavsiyesi

Bütçe
2500

Deslow

Hectopat
Daha fazla  
1ms ve 144Hz olursa iyi olur fakat bu fiyata 144Hz olmaz derseniz bütçemi ufakta olsa arttırabilirim onun haricinde 75Hz monitörleri de atabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğim bir soru var diyelim alacağım monitör HDMI girişli, ve ben HDMI kablosunu takıp monitörden görüntü alabilir miyim yoksa dönüştürücü gerekiyor mu?

Ekran kartı modelim: AMD R9 380.

1ms ve 144Hz olursa iyi olur fakat bu fiyata 144Hz olmaz derseniz bütçemi ufakta olsa arttırabilirim onun haricinde 75Hz monitörleri de atabilirsiniz. Ayrıca sormak istediğim bir soru var diyelim alacağım monitör HDMI girişli, ve ben HDMI kablosunu takıp monitörden görüntü alabilir miyim yoksa dönüştürücü gerekiyor mu?

Abimde var hocam memnundu en son.

Ekran kartınız hangi görüntü çıkışlarına sahip fotoğraf atar mısınız?

Ekran kartınız hangi görüntü çıkışlarına sahip fotoğraf atar mısınız?
Buyurun hocam.

Aldığınız monitörde DP ve HDMI %99 olacaktır ve sorunsuz kablonuzu takıp kullanabilirsiniz.

@Deslow

Bende şu an VGA kablosu var ve görüntü gelmesi için dönüştürücü kullanıyorum. Yeni monitör aldığım zaman ek olarak HDMI kablosu alırsam dönüştürücüye gerek kalmayacak değil mi?

Dosya Ekleri

• sdd.jpeg
    sdd.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 16
Buyurun hocam.

Bende şu an VGA kablosu var ve görüntü gelmesi için dönüştürücü kullanıyorum. Yeni monitör aldığım zaman ek olarak HDMI kablosu alırsam dönüştürücüye gerek kalmayacak değil mi?
Aynen öyle aldığınız monitörde hdmi ve dp olucaktır eğer çok çok eski bir monitör almazsanız tabiki. Hdmi kablo alıp kullanırsınız sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı