2500TL Üst Seviye Kasa Önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de aynı kasadan var, çok memnunum.

P360A kasaya sahibim şu an, DRGB dediği şey Corsair'in iCUE sistemi gibi bir şey, kendi 3 pin bağlantısı var. Ancak Corsair gibi sadece kendisiyle değil normal ARGB ile de uyumlu. Kontrolcüye daisy chain mantığı bağlıyorsun, ister DRGB ister 3 pin ARGB ile. Kontrolcünün de anakart bağlantısı için ARGB çıkışı var. P500A DRGB alırsan şölen yapmaya elverişli olur, ancak P600S daha lüks bir kasadır onu da belirteyim. Bir de P500A ile P500A DRGB aynı değil, sana DRGB lazım. Düz olanında 3 hızlı fan kontrolcüsü var, DRGB kontrolcüsü, kasanın önünde ve yanındaki LED şerit aydınlatmalar ve DRGB fanlar yok.

Peki hocam şuan veya önünüzdeki bir kaç ay içinde Türkiye'de P500A DRGB bulabileceğim bir site var mi? Şuan baktığımda hiçbir yerde bulamadim. Lian li o11 i de bulamadım

Peki hocam şuan veya önünüzdeki bir kaç ay içinde Türkiye'de P500A DRGB bulabileceğim bir site var mi? Şuan baktığımda hiçbir yerde bulamadim. Lian li o11 i de bulamadım
Zaten üç sitede satılıyor. QP, Coraxalpha, inventus. Üçünü de arayıp ne zaman stoklara geelceğini öğrenebilirsiniz. Coraxalpha'da "sorunuz" yazıyor, sorun bakalım ne diyecekler :)

merhaba arkadaşlar,
Üst seviye bir sistem için görsel şölen oluşturabileceğim, ATX anakart ve üst tarafında 360mm sıvı soğutma destekleyen, bütün fanları da adreslenebilir RGB olan, soğutma performansı da iyi olan (soğutması iyi ise temperli cam da olabilir ama meshin daha iyi olacağını düşünüyorum) bir kasa arıyorum. Önerilerinize açığım, bütçede 500-600 lira esneme olabilir. Güzel öneriler geleceğini umuyorum, teşekkür ederim sizlere.

H500M hem kutudan hem mesh hem temperli cam çıkıyor üste 360mm pull push fanda yapabilirsin RAM'lere değme olmaz.

Geri
Yukarı