250TL'ye Wireless kulak üstü kulaklık önerisi

Daha fazla  
Meslek
3D Modelleme, Sanal Mimarlık.
Arkadaşlar, arkadaşımın 250TL bütçesi var ve kulak üstü Wireless bir kulaklık istiyor "bütçenin az olduğunu biliyorum", bildiğiniz güzel, güvenilir bir marka ve model varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, arkadaşımın 250TL bütçesi var ve kulak üstü Wireless bir kulaklık istiyor "bütçenin az olduğunu biliyorum", bildiğiniz güzel, güvenilir bir marka ve model varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşın dediği gibi o bütçeye güvenilir, bilindik marka bulamazsınız. İlla alacaksa bazı ürünler çıkabilir ama tavsiye vermek çok zor.

Özellik farkı yok iki kulaklığın sürücüleride 40mm ve benzer kullanım ömürleri var tamamen tercih meselesi ben küçük olduğu için S16 modelini seçmiştim.

Özellik farkı yok iki kulaklığın sürücüleride 40mm ve benzer kullanım ömürleri var tamamen tercih meselesi ben küçük olduğu için S16 modelini seçmiştim.

Ama S16 kulağına oturmuyor, kulağın içine oturmuyor bence kulaklığın sürücülerinin içine kulağın girmesi daha iyi oluyor hem dışarıdaki ses azalıyor hem de ses kalitesi artıyor yine dediğiniz gibi tercih meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı