27.000 TL laptop tavsiyesi?

lisra

Centipat
Daha fazla  
DDR5 Gaming laptop arıyorum, RAM 8 GB olması önemli değil upgrade edebilirim. Çift M.2 SSD slotu olan, mümkünse minimum 95W RTX 4050 GPU bulunan bir laptop arıyorum. Intel mi AMD mi tercih etmeliyim, hangi kasadan uzak durulmalı, hangi kasa tercih edilmeli tavsiye verirseniz çok sevinirim. Şu anda Acer Nitro 5 kullanıyorum ve cihazın kasasından ve ısınmasından memnunum, bunu da not olarak ekleyeyim.

Bütçenin limitleri bu kasa gibi duruyor
belki bu kasa araştırın bi

Eğer bütçe sıkıntısı yoksa victuslardan uzak durulmalı.

Şu anda Acer kullandığım için bana baya cazip geliyor, monster, asus tuf, hp pavilion kullanan arkadaşlarım ısınmadan dolayı şikayetçi hep. Ama nitronun da bazı kasaları sıkıntı diye duydum çok da araştırmadım, yeni araştırmaya başlıyorum

DDR5 Gaming laptop arıyorum, RAM 8 GB olması önemli değil upgrade edebilirim. Çift M.2 SSD slotu olan, mümkünse minimum 95W RTX 4050 GPU bulunan bir laptop arıyorum. Intel mi AMD mi tercih etmeliyim, hangi kasadan uzak durulmalı, hangi kasa tercih edilmeli tavsiye verirseniz çok sevinirim. Şu anda Acer Nitro 5 kullanıyorum ve cihazın kasasından ve ısınmasından memnunum, bunu da not olarak ekleyeyim.

Bütçe 2 bin TL daha artarsa
Belki bu kasa araştırın bir

Victus 15 alınmaz.

Bütçe 2 bin TL daha artarsa

Victus 15 alınmaz.
Direk alınır demedim araştırın dedim ilk önceliği acer olmalı tabii bu bütçelerde. hp victus 16 iyi de 15 vasat biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı