27 yaşında kafayı sıyırıp mühendislik okumaya başlamak mantıklı mı?

Hocam zaten okurken bir yandan çalışmış olacağım ikinci öğretim olarak okumayı planlıyorum
Ben kendi açımdan yorumladım hem okuyup hem çalışmak bence bana külfet gelirdi ki ben üniversite okurken bir de çalıştığımı hayal ederdim yapanlara helal olsun derdim. Eğer sizde ikisini aynı anda ilerletebilirseniz ne mutlu size. Hayırlısı olsun.

Merhaba @emreyanar35. 27 yaşında Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü okumayı düşünüyorsanız bunun hem olumlu hem olumsuz yönleri var, burası doğru ama bu konu hakkında diğer yorumlarda değinilmemiş bir olumlu yorum yapabilirim.
Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümünden mezun olup Pedagojik Formasyon aldıktan sonra Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri dahil olmak üzere Lise ve Ortaokullara Bilgisayar Öğretmeni olarak atanma hakkına sahip oluyorsunuz. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere Programlama Temelleri ve Ağ Temelleri gibi dersleri anlatan bir Teknik Öğretmen olmanın keyifli bir şey olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı