28 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
28 K
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ezici bir şekilde s23 çıktı. Hiç düşünmeden gelgit yaşamadan uygun bir siteden s23 siparişi vereceğim.
Seçeneklerin arasında en iyi işlemci ve ekrana sahip model o. Tabii android bir cihaza nerdeyse 30K para verirken elin bir miktar titreyebilir. 🤣🤣

Seçeneklerin arasında en iyi işlemci ve ekrana sahip model o. Tabii android bir cihaza nerdeyse 30K para verirken elin bir miktar titreyebilir. 🤣🤣
Aslında titreyecek ama ben uzun ömürlü kullanıcıyım . Şu anki piyasada para çok çabuk değer kaybediyor. Ocak ve hazirandaki maaş zamlarından sonra üreticilerde telefona hemen zammı verince 30 K komik bir rakama dönüşecektir.

Aslında titreyecek ama ben uzun ömürlü kullanıcıyım . Şu anki piyasada para çok çabuk değer kaybediyor. Ocak ve hazirandaki maaş zamlarından sonra üreticilerde telefona hemen zammı verince 30 K komik bir rakama dönüşecektir.
Uzun vade tutacaksan biraz bekleyip S24 alıp iyice evladiyelik moda girebilirsin. SD8G3 çok başarılı.

Android telefona 30k deyip üzerine 2k daha ekleyince İphone'a olan göndermen gerçekten komik. Cehalet bunu gerektirir. Android demek en üst seviye olan S serisinde İphone'dan daha iyi telefon demek. Sen git bilerek telefonlarına güncelleme göndererek bozan Apple'a hayran ol. Şişirilmiş gereksiz telefona inat Samsung S serisi her zaman en iyisi. Muadili İphone'dan 10k daha ucuz. Balon İphone'dan uzak dur dostum.

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ezici bir şekilde S23 çıktı. Hiç düşünmeden gelgit yaşamadan uygun bir siteden S23 siparişi vereceğim.

Hayırlı olsun hocam. Memnun kalırsınız, güzel telefondur. İlk hafta şarj hızlı bitebilir korkmayın, 1 hafta sonra optimizasyon tamamlanır bataryanın ve günü rahat çıkarır.

Android telefona 30k deyip üzerine 2K daha ekleyince IPhone'a olan göndermen gerçekten komik. Cehalet bunu gerektirir. Android demek en üst seviye olan s serisinde IPhone'dan daha iyi telefon demek. Sen git bilerek telefonlarına güncelleme göndererek bozan Apple'a hayran ol. Şişirilmiş gereksiz telefona inat Samsung s serisi her zaman en iyisi. Muadili IPhone'dan 10k daha ucuz. Balon IPhone'dan uzak dur dostum.

Hocam Apple fanboylarıyla uğraşılmaz. S21 FE var 17 bine aldım. Arkadaşım anlıyorum diye bana sordu ama dinlemeyip iPhone 11 aldı 24 bine. Ve şimdi çok pişman. Benim kamera ve ekrana bakıp iç çekiyor. Yine 37 bine 13 alan tanıdıklar var 60Hz ekranlarıyla hayatlarına devam ediyorlar 2023 yılında.
(Dipnot: Maddi sıkıntısı olmayan insanlar 14 Pro veya 15 Pro alıp çok daha stabil performans alıp, cidden premium bir cihaz kullanmanın keyfini çıkarabilir. Param olsa bende alırım ama bütçe kısıtlı ise marka takıntısı saçma geliyor sadece. Önemli olan F/P oranı.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı