28 Ekim Gençlere teknoloji ürünleri indirimi!

Gençlere Elektronikte Vergi İndirimi Gelebilir​

Hikaye.

Böyle birşey olsa bile o satış yapan şey evlatları indirilen vergi oranında zam yapacak ümitlenmeyin.

Tamam oy toplamasını anlıyorum ama evet türkler balık hafızalı bu günleri de unutacaklar ama evet o adam dini kullanıp milleti yobazlaştırdı ama evet ülkemizi sattı ama evet ülkemizi mülteci alıp... Nereye bağlayacağımı bilemedim en iyisi ben oyumu yine akp ye vereyim.

Tamam oy toplamasını anlıyorum ama evet türkler balık hafızalı bu günleri de unutacaklar ama evet o adam dini kullanıp milleti yobazlaştırdı ama evet ülkemizi sattı ama evet ülkemizi mülteci alıp... Nereye bağlayacağımı bilemedim en iyisi ben oyumu yine akp ye vereyim.
Mahkemelerde sürünecek en sonunda. Bunlar son kozları. Allahın belası herif.

Az önce başka bir konuda daha gördüm ama bana çok uçuk bir şey gibi geldi. İsteseler yapamazlar mı? Evet yapabilirler. Ama en büyük gelirleri vergiyken sanmıyorum. Bu arada, yok mu seçim vaadi ayağına bu dönemin balını bir güzel yiyip daha sonra da bunları yollamamız? Epik olurdu.
Takvim'e bakarsanız her gün evlerimize para yağıyor.
ÖTV halk için zulümdür. Üretmeyen ülkelerin halk üzerindeki sömürü araçlarından en vicdansız, en ağır vergi türüdür. Seçim üzeri buna kısıtlı bir alanda ara vermeleri bir lütuf değildir.
Seçim ekonomileri hep uygulanır. Bu sonradan halka yine zamlar ve ağır vergiler olarak döner.
Bu iddia gerçekleşirse kaynağını da TOKİ başvuruları ile karşıladılar diye düşünülebilir. Tabi o paralardan elde bir şey kaldıysa...

ÖTV halk için zulümdür. Üretmeyen ülkelerin halk üzerindeki sömürü araçlarından en vicdansız, en ağır vergi türüdür. Seçim üzeri buna kısıtlı bir alanda ara vermeleri bir lütuf değildir.
Problem keşke yüksek ÖTV alınması olsaydı, donumuza kadar vergi alıyorlar, enflasyon da tavan. 😂

Problem keşke yüksek ÖTV alınması olsaydı, donumuza kadar vergi alıyorlar, enflasyon da tavan. 😂
ÖTV'yi ürün fiyatına ekleyip toplam yeni fiyat üzerinden KDV alınıyor. Bu normalleşen vergiyi de katlıyor.
Dünyanın en yüksek oranlı vergisini ödeyip düşük alım gücümüzle en berbat hayatlardan birini yaşıyoruz.

Bir şey bekleme vergi telefon fiyatlarını etkilemiyor.
1664190951673.png

??

Yapılıyorsa yapılsın, yapılmıyorsa yapılmasın. Ne bu böyle Disney+ gibi "Şu tarihte geleceğiz, hazır olun ha!" durumu? Bir gece ansızın açıklayın, olay bitsin işte, uzatmanın anlamı ne?..

Geri
Yukarı