2900 TL'ye sistem önerisi

Ali Türk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yarin vatan bilgisayara gidip 2900 tl'ye sistem toplayacagim. Sizden öneri istiyorum. Monitör falan vb hersey var. 2900 tl'ye en güzel sistemi toplatmak istiyorum. Vatan bilgisayardan toplatacagim, işlem nasil isliyor? Onunla ilgili bilgi istiyorum sizden. Şimdiden tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce işlemlerle başlayalım; gideceksin şu şu şu ürünleri istiyorum diyeceksin, onlar sana ellerinde varsa verecekler. Sonra toplatmak istiyorum diyeceksin onlar sana 1-2 saat veya yarın gel diyecekler. (Tabi sen toplamayacaksan) Paranı ödeyip çıkacaksın sonra gidip alacaksın olay bu kadar basit.

Peki yanliş montaj vb olabilir mi ? Bir de bu kutulari alma sansimiz var mi ?

Peki yanliş montaj vb olabilir mi ? Bir de bu kutulari alma sansimiz var mi ?
Vatanın harika montaj yaptığını söyleyemeyiz. İmkanınız varsa internetten rehber videolar izliyerek kendiniz yapın montajı. Hem zevkli bir iş hemde kimse sizin kadar dikkat etmez sisteminize.

Buda tavsiyem monitörsüz.
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Merhaba şöyle bir sistem topladık. Hafta sonu indirimleriyle birlikte 3600 TL'yi bulur. (Geçen hafta sonu 3611 TL'yi bulmuştu.) Monitör, ses sistemini çıkarırsan bütçene denk gelir. Bu fiyata en iyi böyle bir sistem toplarsın. Ek olarak internetten sipariş verirsen daha iyi olur. Bazı oem ürünlerde internete özel fiyatlar oluyor zaman zaman.

ANAKART: MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) HDMI&DVI ANAKART (279 TL)
İŞLEMCİ: Intel Core i5 4690K Soket 1150 3.5GHz 6MB Cache İŞLEMCİ (710 TL)
İŞLEMCİ SOĞUTUCUSU: COOLER MASTER HYPER 212 EVO (136 TL)
RAM: GSKILL 8 GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit RAM (288 TL)
EKRAN KARTI: SAPPHIRE R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 EKRAN KARTI (1000TL)
HARD DISK: SEAGATE 3.5" 1 TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm HARDDISK (171 TL)
DVD SÜRÜCÜ: ASUS DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI (68 TL)
KASA: XIGMATEK ASSASIN BLACK EDITION TAURO 80PLUS 700W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA (413 TL)
MONİTÖR: AOC 23" i2367FH GENİŞ EKRAN LED-IPS FHD MONİTÖR (622 TL)
SES SİSTEMİ: CREATIVE INSPIRE T3300 2+1 SPEAKER (138 TL)

TOPLAM: 3.825 TL

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı