2K veya 4K IPS panel önerisi

@Saint Lucia hocam konudan biraz bağımsız ama bu monitörü önerir misiniz?

Hayır önermem. UFO testini paylaşmamış henüz. Ghosting ihitmali çok yüksek.
240Hz monitör mü bakıyordunuz?

Hayır önermem. UFO testini paylaşmamış henüz. Ghosting ihitmali çok yüksek.
240Hz monitör mü bakıyordunuz?
Hocam aslında konu açmayı düşünüyordum sizi burada görünce yazdım hemen 😄. Bilgisayar aldığım birinde vardı o sebeple sizin de düşüncenizi merak ettim.

Max 5000 TL monitor arıyorum 144Hz ve üzeri olursa çok iyi olur, çok oyun oynayan biri değilim. Bu fiyatta 2k var mıdır bilmiyorum ama analiz, simülasyon işlerinde kullanacağım. Forumda lenovo region r25i30 gibi bir monitörü çokça öneriliyor FHD olarak.

Hocam aslında konu açmayı düşünüyordum sizi burada görünce yazdım hemen 😄. Bilgisayar aldığım birinde vardı o sebeple sizin de düşüncenizi merak ettim.

Max 5000 TL monitor arıyorum 144Hz ve üzeri olursa çok iyi olur, çok oyun oynayan biri değilim. Bu fiyatta 2K var mıdır bilmiyorum ama analiz, simülasyon işlerinde kullanacağım. Forumda Lenovo region R25i-30 gibi bir monitörü çokça öneriliyor FHD olarak.

Eğer monitörü kendiniz bizzat görüp memnun kaldıysanız almayın demem. Sonuçta siz kullanacaksınız.
5K'ya maalesef 2K monitör yok. Olsa da hayır gelmez.
R25i panelinden dolayı öneriliyor. Bende bütçesine göre iyi bir monitör olduğunu düşünüyorum. Daha iyi olabilirdi ama. Yapısı, duruşu, ayakları falan eleştiri çok alıyor.
Yine de aklınızda dursun.
Bunları ek olarak öneririm.

Eğer monitörü kendiniz bizzat görüp memnun kaldıysanız almayın demem. Sonuçta siz kullanacaksınız.
5K'ya maalesef 2K monitör yok. Olsa da hayır gelmez.
R25i panelinden dolayı öneriliyor. Bende bütçesine göre iyi bir monitör olduğunu düşünüyorum. Daha iyi olabilirdi ama. Yapısı, duruşu, ayakları falan eleştiri çok alıyor.
Yine de aklınızda dursun.
Bunları ek olarak öneririm.
Teşekkürler hocam, msi modeli ile lenovo modeli arasından birini seçebilirim. Ben olsam bu iki modelden şunu alırdım, dediğiniz var mı?

Teşekkürler hocam, MSI modeli ile Lenovo modeli arasından birini seçebilirim. Ben olsam bu iki modelden şunu alırdım, dediğiniz var mı?

AOC'u alırdım.
MSI'yı da çok seviyorum ama AOC'a güvenim tam.
SPU olan modeli stokta görünmüyor. Biraz daha bekler SPU modelini ya da bütçe koyar AOC 24G4X Monitör bunu alırdım.

AOC'u alırdım.
MSI'yı da çok seviyorum ama AOC'a güvenim tam.
SPU olan modeli stokta görünmüyor. Biraz daha bekler SPU modelini ya da bütçe koyar AOC 24G4X Monitör bunu alırdım.
Hocam söylemeyi unuttum, r5 5600x ve 4070 msi ekran kartlı sistem kullanıyorum, dediğiniz monitörler yine de uygun olur değil mi?

hocam selamlar tekrardan, aşağıdaki ürünü yakın çevremde 6k tlye buldum 1 aylık ürün, sizce değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı