2Mbps Olan Yükleme Hızı Testte 1Mbps Çıkıyor

mixreis

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen ay bir arıza kaydı yüzünden hattımın hız profilini güncellediler. Ancak sonra modem arayüzüne girip baktığımda yükleme hızının 4Mbps olduğunu gördüm. Bunun öncesinde 2Mbps geliyordu ve 2Mbps'a kadar sorunsuz bir şekilde kullanabiliyordum. 4Mbps olunca hız testi yapınca 1Mbps hız çıkıyordu, modemin fabrika ayarına döndüm ama çözüm olmadı. Sonra arayarak eskisi gibi olmasını 2Mbps'a sabitlenmesini istedim. 2Mbps oldu ancak halen hız testinde 1Mbps çıkıyor. Sorun hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. 50Mbps Hipernet paketini kullanıyorum.

modem hat değerleri.JPG

technopat hız testi.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal kısıtlama uyguluyorlardır modeme gelen hız önemli değil kendi cihazlarının bulunduğu sistemlerde çok rahat kısıtlama uyguluyorlar modeme 10mbit gelse 1mbite düşürebilirler rahatça.Aradığın vakit sorun yok diyebilirler ben olsam inanmam TT sitesine gir şikayet kaydı oluştur SS ile birlikte.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı