3.000 TL ayakkabı önerisi

Atılan ayakkabıların yarısından çoğu tırnak batığınızı tekrar başlatır. Skechers alın ayak sağlığınızı koruyun. Amazon'dan 2-3K bandına Almanya üstünden alabilirsiniz. İlk mağazaya gidip deneyin sonra satın alın Amazon'dan.
Sky Elite FF ve JT1'de öyle bir sorun yaşayan arkadaşım daha olmadı.
2-3 kişiden bahsetmiyorum bu arada, alt yaş kategorisi dahil yaklaşık 60 kişilik bir takımız ve takımda Sky Elite FF ve JT1 kullanan neredeyse 25-30 kişi var. Hiçbiri daha böyle bir sorun belirtmedi.

Sky Elite FF ve JT1'de öyle bir sorun yaşayan arkadaşım daha olmadı.
2-3 kişiden bahsetmiyorum bu arada, alt yaş kategorisi dahil yaklaşık 60 kişilik bir takımız ve takımda Sky Elite FF ve JT1 kullanan neredeyse 25-30 kişi var. Hiçbiri daha böyle bir sorun belirtmedi.
60 kişiden 30'unun tırnak batığı mı vardı ? Nasıl bir takımsınız siz hocam 😂 Asics marka ayakkabılarda çok iyidir lafım size değildi.

Skechers mağazalarında veya başka skechers ürünü satan mağazalarda ayakkabıları dene. İnternet fiyatlarına bak ve internetten al yoksa 3k altına pek rahat bulamazsın mağazada belki bulabilirsin de.
3 yıldır skechers giyerim 1 kere tırnağım batmadı. Tırnak kesimine dikkat etmekte önemli tırnak batma olayında. Ayak numaram 43 iken 42 skechers giyiyordum ayağımı sıkıyordu ama tırnağım hiçbir zaman aşırı derecede batmadı veya acımadı.

60 kişiden 30'unun tırnak batığı mı vardı ? Nasıl bir takımsınız siz hocam 😂 Asics marka ayakkabılarda çok iyidir lafım size değildi.
Ben oradaki o detayı atladım hocam kusura bakmayın hocam 🤣 🤣

Şu model güzele benziyor, önleri o kadar sivri değil gibi. Sizce alınır mı?
Öneririm, deneyip daha iyi sonuç alırsınız. JT serisi için ciddi önyargım vardı ama kırdı o yargımı.
Muazzam ötesi bir ayakkabı bu fiyatta.

Skechers mağazalarında veya başka skechers ürünü satan mağazalarda ayakkabıları dene. İnternet fiyatlarına bak ve internetten al yoksa 3k altına pek rahat bulamazsın mağazada belki bulabilirsin de.
3 yıldır skechers giyerim 1 kere tırnağım batmadı. Tırnak kesimine dikkat etmekte önemli tırnak batma olayında. Ayak numaram 43 iken 42 skechers giyiyordum ayağımı sıkıyordu ama tırnağım hiçbir zaman aşırı derecede batmadı veya acımadı.
Benim ayağım da 45 numara, burada yakın olduğum AVM'lerde Skechers var. Ama modeller az, anlamıyorum.

Jt1 yastiklamasi biraz zayıf bir model ama basketbol oynamayacaksaniz rahat edersiniz diye düşünüyorum.

Jt1 yastiklamasi biraz zayıf bir model ama basketbol oynamayacaksaniz rahat edersiniz diye düşünüyorum.
O yastıklamayı voleybolda smaç basan arkadaşlar da zar zor hissediyor hocam.
Ahım şahım bir yastıklama farkı yok. Kaldı ki fiyatından ötürü bir yerden illaki kısılacak o ayakkabıda.

Geri
Yukarı