3.000 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3000

Castielx

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3bin TL'ye kadar oyuncu kulaklıgı armaktayim. Kesinlikle kablosuz model lazım.2.dikkat edecegim şeyi de hafifligi. Hafif bir kulaklık olması lazım onerilerinizi beklemekteyim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar 3bin TL'ye kadar oyuncu kulaklıgı armaktayim. Kesinlikle kablosuz model lazım.2.dikkat edecegim şeyi de hafifligi. Hafif bir kulaklık olması lazım onerilerinizi beklemekteyim. Şimdiden teşekkürler.
Logitech tavsiye edebilirim ses yansıtması surrasound özelliği baya öne çıkarıyor 3 yıldır kullanıyorum henüz bir sıkıntı yaşamadım tek sorunu biraz ağırdır ama atılınca herhangi bir çizik olmaz sağlamdır

Bence benim önerdiğimi alın bakın keyfinize. Üstelik satıcıda Trendyolun kendisi, bir sorun yaşamazsınız. Üstüne ek olarak bu kulaklığı en ucuz Trendyol satıyor. Diğer sitelerde 3.200TL'den aşağı satılmıyor. Kısacası 1000 liraya yakın bir indirim var ve kampayna ürünü. 3-4 gün sonra kapmanya bitince bütçeniz yetmeyecek. Kesinlikle öneririm.

Çok güzel bir indirim. Yakında bu kulaklık hakkında indirimi herkes görsün diye konu bile açabilirim.

Bence benim önerdiğimi alın bakın keyfinize. Üstelik satıcıda Trendyol'un kendisi, bir sorun yaşamazsınız. Üstüne ek olarak bu kulaklığı en ucuz Trendyol satıyor. Diğer sitelerde 3.200TL'den aşağı satılmıyor. Kısacası 1000 liraya yakın bir indirim var ve kampayna ürünü. 3-4 gün sonra kapmanya bitince bütçeniz yetmeyecek. Kesinlikle öneririm.

Çok güzel bir indirim. Yakında bu kulaklık hakkında indirimi herkes görsün diye konu bile açabilirim.

Hocam Trendyol müşteri hizmetlerine aradım ve kulaklığı kullanmaya başladıktan sonra bilgisayarımda uyumlu olmaz ise iade edebilir miyim diye sordum. Maalesef elektronik ürünlerin iadesi alınmıyor dendi. Bilginiz olsun, yoksa hemen sipariş edecektim kulaklığı.

Geri
Yukarı