3.5K'ya kadar laptop önerisi

joseph0

Hectopat
Merhaba günlük kullanım için Max 3.5k ya laptop alacağım ben 2 tane buldum bunlardan hangisini önerirsiniz veya bunların dışında önerebileceğiniz laptop var mı?Lenovo IdeaPad IP3-15IML Intel Core i3 10110U 8GB 256GB SSD Fiyatı

Günlük kullanımdan kastınız tam olarak nedir? Biraz daha açarsanız iyi olur. Aynı şekilde sizin için önemli olan faktörleri de buraya yazarsanız daha sağlıklı tavsiyelerde bulunabiliriz. Örneğin sizin için öncelik depolama mı, ekran boyutu mu vs. vs.

Şöyle söyleyeyim o zaman. Dizi film izlemek için 1 2 seneye üniye geçtiğimde de okul ödevlerimi falan yaparken işimi rahat görebilecek bir laptop. Belki LoL CS:GO gibi ufak tefek oyunlar oynarım onun haricinde oyun önemli değil. Kız arkadaşım kullanıcak zaten
ASUS X540UP Alin. Günlük kullanıma çok uygun.
bütçemizi aşıyor bu malesef
Bunun işlemcisi Athlon 300U ve 3200U'dan daha iyi

Bu markayı daha önce duymadım güvenemdim o yüzden :/

Son düzenleme:
Şöyle söyleyeyim o zaman. Dizi film izlemek için 1 2 seneye üniye geçtiğimde de okul ödevlerimi falan yaparken işimi rahat görebilecek bir laptop. Belki LoL CS:GO gibi ufak tefek oyunlar oynarım onun haricinde oyun önemli değil. Kız arkadaşım kullanıcak zaten

bütçemizi aşıyor bu malesef

HP AF106NT?

Bütçemizi aşıyor bu maalesef

Markayı daha önce duymadım derken :D Dell'ya yabancı değil

Yeni konular

Geri
Yukarı