3 bin TL'ye yazlık motosiklet eldiveni önerisi

Yaz için biraz agır bir eldiven sanki?

Vallahi ben bu yaz kış eldivenlerine inanmıyorum 40 derece havada buz koy yine terlersin eldivenin içinde bende five gloves aldıydım 2.5k ya soğuk olduğunda takıyordum bazen de çevrilmemek için takıyordum çok fazla takmıyorum ben ama o 900 TL'lik eldiven ilk kazada yırtılır deriniz asfaltı yalar.

Vallahi ben bu yaz kış eldivenlerine inanmıyorum 40 derece havada buz koy yine terlersin eldivenin içinde bende five gloves aldıydım 2.5k ya soğuk olduğunda takıyordum bazen de çevrilmemek için takıyordum çok fazla takmıyorum ben ama o 900 TL'lik eldiven ilk kazada yırtılır deriniz asfaltı yalar.
Anladım hocam bir kaç youtuberde kullanıyordu da yorumlarda fena olmayınca almak istemiştim 3k civarı daha farklı bir alternatif yok mu

3 ay değil, 3 dakika için bile ideal bir eldiven değil.

Bunu alabilirsiniz. Nakitte %10 indirim yapıyorlar.
Teşekkürler, Beden kısmında T11 felan yazıyor M ye denk gelen beden hangisi acaba bulamadım

Anladım hocam birkaç YouTuber'de kullanıyordu da yorumlarda fena olmayınca almak istemiştim 3K civarı daha farklı bir alternatif yok mu?

El bedeninizi bilmiyorum ama 2.7'ye bir tane var ben zamanında alacaktım s beden olmaz dedim olurmuş görünüşüde güzel bence kullanan bir arkadaş vardı can diye YT de gördüm eldivenle kaza yaptı eldivende bir şey yoktu Instagram sayfalarındada 2. el alpinestars falan satıyorlar belki ucuza bulursanız onlardanda alınabilir KTM'nin sitesinde de vardı 1 2K ya kısa eldiven ama uygun beden kalmış mıdır bilmem.

3 ay değil, 3 dakika için bile ideal bir eldiven değil.

Bunu alabilirsiniz. Nakitte %10 indirim yapıyorlar.

Bu eldivende Medium hangi beden hocam farklı bir beden tablosu var bunun

Geri
Yukarı