3 MBPs Upload ile Yayın Yapılır mı?

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Arkadaşlar 35 MBPs download, 3 MBPs upload TTNET internetim var ve hayatımda hiç yayın yapmadım. Yayın yapmak istiyorum bu işleri araştırdım StreamLabs diye bir program indirdim içinde OBS programı da var. İkisi tümleşik yayın açıyorum Youtube'dan 720P 60 FPS olarak ayarlıyorum 2500 bitrate olarak fakat görüntüde çamurlaşma oluyor. İzlerken net görüntü alamıyorum 480P çektim hala aynı. 30 FPS yaptım yine aynı, şu görüntü çamurlaşmasını nasıl önleyeceğim yardımcı olur musunuz?
Kardeşim sürekli oyun oynuyor, çalışmıyor ve çalıştıramıyoruz belki ufaktan bir şeyler kazanırız hesabındayım. Oyun yayını da Knight Online.
Sistem: i5 8400 işlemci, 2x4 GB RAM, ekran kartı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bağlı kablosuz cihazları kapatarak deneyin. Gece geç saatlerde açıp deneyin. Eğer gece düzeliyorsa statik IP talep edebilirsiniz. En azından 1 aylık denemiş olursunuz. Eğer havuz IP'deyseniz. CGNAT diye geçiyor araştırıp detay öğrenebilirsiniz.

Bu konular çok emin değilim yanlış yönlendirmek istemem, bitrate değerini kademeli olarak artırmayı deneyin. Düz 720 pixel yayın yapın mesela 60 FPS ekleyince daha çok yormaz mı?
Denedim 30 FPS olarak ayarladım yine aynı oluyor. Bir türlü çözemedim aynı upload ile yayın yapan birisi bana OBS ayarlarını söylese sorunum kalmayacak aslında ben birşeyleri yanlış yapıyorum bilmediğim için öyle tahmin ediyorum inşallahbiri görür de yazar. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı