3 vardiyalı çalışıp asgari ücret almak mantıklı mı?

kurtcobain1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir iş buldum 3 vardiyalı.

07:00-15:00
15:00-23:00
23:00-07:00

Vardiyalar bu şekilde. Asgari ücret ve bazı zamanlar prim veriyorlar. Sizce bu işe girmem mantıklı olur mu? İş paketleme işi ve vasıfsız olarak gireceğim. Ayrıca sabah 7'de işe yetişmek için 5'te mi kalkmak gerekiyor? Bu bana çok büyük bir şeymiş gibi geliyor.

Pek mantıklı gelmedi. Yakında tarım kredi marketlerine girmeyi düşünüyorum. 8-10 saat arası çalışılıyor, 2 vardiyalı ve 25 + market kartı veriyorlar. Market bulabilirsen girmeni tavsiye derim. Migros, 101 hepsi 22 üstü veriyor diye biliyorum.

Vardiyalar bu şekilde. Asgari ücret ve bazı zamanlar prim veriyorlar. Sizce bu işe girmem mantıklı olur mu? İş paketleme işi ve vasıfsız olarak gireceğim. Ayrıca sabah 7'de işe yetişmek için 5'te mi kalkmak gerekiyor? Bu bana çok büyük bir şeymiş gibi geliyor.
iş bence 7 de başlamıyordur. 7 de başlıyorsa dediğiniz gibi anca 5 te kalkmalısınız. Bence saatler biraz sorun olabilir. Paketleme olarak ne paketlediğinize bağlı.

Birkaç yıl sürün ama elinde en azından tornavida tutacağın bir işin olsun kral. Bekar olduğunu tahmin ediyorum evleneceğin zaman araba alacağın zaman hangi kredi daha ucuz diye aramak zorunda kalacaksın yol yakınken mesleği olan bir işe gidebilirsin belki maaşı düşük olur belki sigortan olmaz ama birkaç senede işi öğrendikten sonra çok daha güzel paralara çalışırsın.

Pek mantıklı gelmedi. Yakında tarım kredi marketlerine girmeyi düşünüyorum. 8-10 saat arası çalışılıyor, 2 vardiyalı ve 25 + market kartı veriyorlar. Market bulabilirsen girmeni tavsiye derim. Migros, 101 hepsi 22 üstü veriyor diye biliyorum.

Lise mezunu almıyor o yerler maalesef. Fakat bir iş var metro Gross'da oraya girebilirim belki. Gece vardiyası, oranın çalışma ortamı nasıldır? Asgari ücret+prim ve yol ücreti veriyorlar 8 saat.

Birkaç yıl sürün ama elinde en azından tornavida tutacağın bir işin olsun kral. Bekar olduğunu tahmin ediyorum evleneceğin zaman araba alacağın zaman hangi kredi daha ucuz diye aramak zorunda kalacaksın yol yakınken mesleği olan bir işe gidebilirsin belki maaşı düşük olur belki sigortan olmaz ama birkaç senede işi öğrendikten sonra çok daha güzel paralara çalışırsın.
Hocam ben de şu an hem tecrübe kazanırım hem de borçlarım var onları kapatırım diye düşündüm. O yüzden işe girmeyi planlıyorum daha önce çalışmadım bi yerde zaten. Burayı buldum vasıfsız daha iyi alternatifler vardı fakat burası aklıma yattı. Ayrıca evlenmeyi hayatım boyunca hiç mantıklı bir şey olaral düşünmedim, düşünmemde..Genel olarak kendime yatırım yapmak için çalışacağım hayatım boyunca.

Kanka marketler nasıl lise mezunu almasın?

Pardon yanlış yazmışım. Lize mezunu alıyorlar diyecektim. Ben lise mezunu değilim 18 yaşındayım. Açıktan okuyorum liseyi.

İş bence 7 de başlamıyordur. 7 de başlıyorsa dediğiniz gibi anca 5'te kalkmalısınız. Bence saatler biraz sorun olabilir. Paketleme olarak ne paketlediğinize bağlı.

İlaç paketleme hocam. Hap gibi.

Vardiyalı olduğundan sabahın 5inde kalkıp hazırlanıp da işe gitmek adama fena koyar bence benim bünye kaldırmazdı açıkçası daha sabit saatli bir iş varsa onlara bak hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı