30.000₺ Laptop Tavsiyesi

Bütçe
30000

Rytsua

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Kendime bir dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Genellikle oyun oynamak ve yanımda bulunsun istediğim için alacağım. Maksimum fiyat bandım ise 30.000₺.
Forumlarda ve sitelerde araştırdığımda bir model dikkatimi çekti, ne diyorsunuz? Başka bir model öneriniz var mı bu fiyat bandında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız modeli alıp geçebilirsiniz. Gayet iyi bir model, bu bütçede daha iyi çıkmaz genel olarak. Opsiyonel olarak daha güçlü işlemci isterseniz;

Veya bu modele bakılabilir, RAM upgrade lazım elbette.

Genel olarak bütçesinde çok başarılı.
Sadece kasa ve panel kalitesinden feragat edebilirseniz 4060 bulunabiliyor.

RTX4060 için çöp tenekesi Casper, alev topu Gigabyte veya 12450H olan Monster bakmaya pek gerek yok diye düşünüyorum.

RTX4060 için çöp tenekesi Casper, alev topu Gigabyte veya 12450H olan Monster bakmaya pek gerek yok diye düşünüyorum.
Hocam kesinlikle katılıyorum. Şunlardan bahsetmiştim aslında.

Bir de LQQ i5 12450H 4060 var.

Tabii saf gpu gücü öncelik verenler için.

Bu arada linke girmeden 31.443TL'den başlayan fiyatlarla yazıyor girince 28K olduğunu gördüm 😃.

Fiyatı arttı sanmıştım. 28K'ya alın geçin.

Hocam kesinlikle katılıyorum. Şunlardan bahsetmiştim aslında.

Bir de lOQ i5 12450H 4060 var.

Tabii saf GPU gücü öncelik verenler için.

Bu arada linke girmeden 31.443TL'den başlayan fiyatlarla yazıyor girince 28k olduğunu gördüm 😃.

Fiyatı arttı sanmıştım. 28K'ya alın geçin.

Bütçe üstünde olduğundan bakmadım bile bunlara.

Yaptığım öneri iyi bence RTX3060 RTX 4050'den bazı oyunlarda daha fazla FPS veriyor aynı güç tüketimi.
Ve ısınmayan bir model tabii kullanmadım ama kullananların yorumlarını dikkate alarak yorum yapıyorum.

Geri
Yukarı