30.000 TL kamerası iyi telefon önerisi

Premium bir cihaz evet. Aslında yurt dışında iPhone 14 modelleri ile aynı fiyatlara ve daha pahalıya satılıyor ama Samsung'un ülkemize özel fiyatlandırma yapmasından dolayı kısmen uygun fiyatları.

Keşke 24 serisine de yapsaydı o fiyatlandırmayı 24ü bekliyordum :(

S23 mü Xiaomi 13T Pro mu sizce.

Son düzenleme:
S23 Plus ile ilgili ne düşünüyorsunuz garantili olan 2. ellerinden almayı düşünüyorum S23 ile aynı fiyatlara denk gelmiş oluyor hem ekranı büyük olur

S23+ güzel cihaz tabii ki ama 2. el bence mantıksız o kadar ücret verdikten sonra büyük ekran istiyorsam Nothing Phone 2 ya da 13T Pro alır geçerdim.

Ama alacağım cihaz 1 yıl garantili ve hatasız yine de saçma olur mu ki 2. el

S23+ güzel cihaz tabii ki ama 2. el bence mantıksız o kadar ücret verdikten sonra büyük ekran istiyorsam nothing Phone 2 ya da 13T Pro alır geçerdim.

13T Pro'yu şimdi inceledim gerçekten güzel cihaz gibi kafam karıştı iyice :D

Son düzenleme:
Ama alacağım cihaz 1 yıl garantili ve hatasız yine de saçma olur mu ki 2. el
İlk sahibi olacağın, sıfır bir telefon almak daha iyi olur tabii ki. Senin kararın yine de tabii ki, S23+ Plus senin beklentilerine göre daha iyi olur.

13T Pro'yu şimdi inceledim gerçekten güzel cihaz gibi kafam karıştı iyice :D
Eğer içinize sindiyse değerlendirebilirsiniz, aradaki en büyük fark işletim sistemi farkı. İki cihaz da pişman etmez. S23 kamera ve işletim sistemi olarak çok daha avantajlı, 13T Pro kamerası da kötü değil tabii ki.

Geri
Yukarı