30.000 TL ofis laptopu görünümlü oyun laptupu önerisi

Bütçe
30000

onderp

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Min 512
Merhaba değerli dostlar. Hem iş hem giriş seviyesinde oyun oynamayı düşünüyorum (AOE4 gibi). Dün gece 6-7 saat baktım baktım yine karar veremedim. Yorumlarınızı bekliyorum. İş bilgisayarına daha çok benzediği için Victus'u seçmiştim ama bir sürü sorunu olduğunu gördüm ve denk gelirse uğraşmak istemedim. Yine de bıraktım aşağıya.
Lenovo'da 2K çözünürlüklü bir laptopta bıraktım çok konuşulmayan bir PC gibi ama özellikleri iyi duruyor.(60hz miş sonradan gördüm,eledim)
Acer önermeyin ltf.
Ofis görünümlü giriş oyun laptupu arıyorum kısaca.
Fiyat farkı değer mi benim gereksinimlerim için bilemedim. Uzun vadede de pek oyun oynayacağımı sanmıyorum.

---16ya yükselteceğim---

Son düzenleme:
Bütçe var ise Zephyrus G14 olabilir malzeme kalitesi iyi bütçe aşamam diyor iseniz plastik Acer Nitro 16 RTX 4050 model cihazda alınabilir ekran ve malzeme kalitesi sizin için önemli ise Victus önermem bu cihazın kötü olduğu anlamına gelmez diğer firmalara göre bu kısımları geri iken güç konusunda hepsinden üstün olabilir o bütçede Lenovo ThinkBook 75W ekran kartı var güç olarak diğer 3060'lar kadar güç üretmiyor TUF A15[EKRAN 20-30MS] ekranın sRGB değeri ve kasa güzel çok ısınıyor ama oyun fazla oynamam diyorsanız sıkıntı çıkarmaz duruşu falan güzel gidip bir teknoloji mağzasında bakmanız iyi olur.

40k ya çıkmaya karar verdim. Zephyrus G14'ün çok güzel kasası var. Sanırım onu alıcam. Ekran kartı 3500li olan ryzen 7 7735hs güç tüketimi çok az olduğu için pil ömrü çok uzun olabilir.
Bu fiyat farkına özellikler değer mi ne diyosunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı