30 000 TL sistem toplama

Bütçe
30000

Bu sistem ile monitörü alın.

Bu sistem ile monitörü alın.

Teşekkür ederim. PSU hakkında düşünceniz nedir sıkıntı çıkarmaz değil mi?
Bir de anakartı B660M yapsam daha mı iyi olur H610M daha mı iyi?

30000 TL bütçe monitör dahil.
2K da oyun oynamak istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Monitör olarak.
Sistem ise NVIDIA isterseniz.
2 adet.
Toplamda 30102 TL tutuyor ekran kartı ve bazı şeyler hariç bu sistem diğerinden daha iyidir.

Anakartı istersen
Bu yapabilirsin.

Ama şimdi fark ettim victor sisteminde ekran kartını 3070 Ti yaparsan anakartı da B660 yaparsan performans olarak daha iyidir.

Monitör olarak.
Sistem ise NVIDIA isterseniz.
2 adet.
Toplamda 30102 TL tutuyor ekran kartı ve bazı şeyler hariç bu sistem diğerinden daha iyidir.

Anakartı istersen.
Bu yapabilirsin.

Ama şimdi fark ettim victor sisteminde ekran kartını 3070 Ti yaparsan anakartı da B660 yaparsan performans olarak daha iyidir.

Oyun için 6800 XT varken 3070 Ti alınmaz. Aralarında neredeyse 25 FPS kadar fark var 2K'da. Toplamış olduğun sistem için yorum yapacak olursam 12400F'e sıvı soğutucu fazla gelir ve önerdiğin model tavsiye edilmiyor. Uzun kullanımda belli bir devirden sonra fanları sesli çalışıyor ve performansıda iyi değil. Önerdiğim hazır sistemi alması her halükarda daha mantıklı. Zaten parçalarıda kaliteli. Tek tek toplayıp uğraşmasına gerek yok.

Oyun için 6800 XT varken 3070 Ti alınmaz. Aralarında neredeyse 25 FPS kadar fark var 2K'da. Toplamış olduğun sistem için yorum yapacak olursam 12400F'e sıvı soğutucu fazla gelir ve önerdiğin model tavsiye edilmiyor. Uzun kullanımda belli bir devirden sonra fanları sesli çalışıyor ve performansıda iyi değil. Önerdiğim hazır sistemi alması her halükarda daha mantıklı. Zaten parçaları da kaliteli. Tek tek toplayıp uğraşmasına gerek yok.

Peki aslında sonradan fark ettim :D ama benim NVIDIA takıntım var ama 6800 XT çok daha iyi zaten.

Geri
Yukarı