30.000 TL'ye mühendislik yazılımları için laptop önerisi

MacBook'larda SolidWorks'ü Parallels Desktop'la bile çalıştıramazsın. Bilmediğin deneyimlemediğin konularda insanları yanlış yönlendirmeyin. Hele M1 ve M.2'lerde kuramazsın bile. Recep Baltaş'ın bu konuda bir yazı yazabilir.
Artık SolidWorks catia yazılımları için M1 M2 MacBook önerilenlere ceza verilmeli bence. Onun sözüne kanıp alacak ve iade edemeyecek. Sonra mağdur olacak.
Çalıştığım Mac kullanan 5 müşterim var. Hepsi de tek seferliklik iş için Intel CPU'lu notebook almak zorunda kaldı. Eskiden Mac'lere Windows kurup çalışıyordun ama m işlemcilerle artık bitti.
Reddit'e bakın tonla şikayet var. Yapabilen varsa yazsın nasıl yaptığını bende alırım ama zaten üretici firmalar kullanmayın diyor siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Arkadaşlar MacBook almayı düşünmüyorum. HP victus veya monster alabilirim. 30.000 bandında bir hp victus modeli paylaştım ana başlıkta fakat kimse fikir belirtmemiş.

Arkadaşlar MacBook almayı düşünmüyorum. HP victus veya monster alabilirim. 30.000 bandında bir hp victus modeli paylaştım ana başlıkta fakat kimse fikir belirtmemiş.
Victus 15 modeli alınmaz, o fiyata çıkabiliyorsanız buna bakın;

Son düzenleme:

Geri
Yukarı