30.000TL laptop önerisi

HP Victus'un 16 r modellerine bakabilirsin Acer almanı tavsiye etmem arkadaşta vardı 90 dereceye çıkıyor.

V15 , Kasa ve ısınma sorunlu modeli almış. 13. Nesil i7 ve 4050'ye sahip Nitro 5 veya 16 göremedim. Ki 90 üstüne çıksa bile bakımlar, termal macun gibi etmenler de önemli.
Genel anlamda Nitro 16 soğutmada gayet başarılı ve serin çalışan bir model.

V15, kasa ve ısınma sorunlu modeli almış. 13. nesil i7 ve 4050'ye sahip Nitro göremedim. Ki 90 üstüne çıksa bile bakımlar, termal macun gibi etmenler de önemli.

Hocam dedim oynadığı oyun bakımlar vs. ama yok arkadaş inat etti.

Ne alaka diğer hoca da diyor işte ısınma sorunlu diye.

Noldu diğer konuda da Nitro 5 kötü dedi başka bir hoca alacaksan 16 alacaksın en başta da dedim anlamıyorsunuz 5 ve 16 karsilastirilamaz.

Son düzenleme:
Güzel sallamış 90 dereceye neden çıkıyor laptop masaya paralel mi? kaç aydır kullanıyor hangi oyunda 90 derece + görmüş bunları yaz çözüm bulalım bende amd versiyonu max 84 derece oda çok zorlarsam onun harici 72 74 derece bandında kullanmadığınız elinizden geçmeyen laptoplar hakkında yorum yapmayın 90 derecede normal zaten.

Güzel sallamış 90 dereceye neden çıkıyor laptop masaya paralel mi? Kaç aydır kullanıyor hangi oyunda 90 derece + görmüş bunları yaz çözüm bulalım bende AMD versiyonu Max 84 derece oda çok zorlarsam onun harici 72 74 derece bandında kullanmadığınız elinizden geçmeyen laptoplar hakkında yorum yapmayın 90 derecede normal zaten.

90 derece normalse neden 90 derece çok anormalmiş gibi masaya paralel falan diyorsunuz kendinizle çelişmeyin.

Geri
Yukarı