30.000TL laptop önerisi

90 derece normalse neden 90 derece çok anormalmiş gibi masaya paralel falan diyorsunuz kendinizle çelişmeyin.
Kendimizle neden çelişelim ? i5 12500h 4050 Nitro sahibi arkadaşım fifada 90 derece görüyor nedeni ise ea oyunları cpu fazla zorlaması, paralel deme nedeni ise laptop alttan hava almıyor 10 dereceye kadar fark olur git arkadaşına söyle alt tarafının iki tarafına 2 adet silgi koysun en az 5 derece fark atar :)

Nitro 5 değil Nitro V15. 😭
v15 zaten düz ofis laptopu ısınması çok normal ekranı ise berbat aynı victus gibi :D, v15 ile 5 arasında hem performans hemde ısı farkı var.

Nitro 5 değil Nitro v15. 😭

Hayır diğer konu diyorum diğer konuda 5 dedik bu konuda V15 yazdığını görebiliyorum zaten.

Kendimizle neden çelişelim? i5 12500H 4050 Nitro sahibi arkadaşım FIFA'da 90 derece görüyor nedeni ise EA oyunları CPU fazla zorlaması, paralel deme nedeni ise laptop alttan hava almıyor 10 dereceye kadar fark olur git arkadaşına söyle alt tarafının iki tarafına 2 adet silgi koysun en az 5 derece fark atar :)

V15 zaten düz ofis laptopu ısınması çok normal ekranı ise berbat aynı Victus gibi :D, V15 ile 5 arasında hem performans hem de ısı farkı var.

Arkadaş niye V15 diyoruz ben V15 mi dedim.

Hayır diğer konu diyorum diğer konuda 5 dedik bu konuda V15 yazdığını görebiliyorum zaten.

Arkadaş niye V15 diyoruz ben V15 mi dedim.
Konuya hakimiyetin yok gelmiş laptoplardan anlıyormuş gibi konuşuyorsun. Nitro 5'in kötü olduğunu iddia ediyorsun sonra geri vites yapıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Noldu diğer konuda da Nitro 5 kötü dedi başka bir hoca alacaksan 16 alacaksın en başta da dedim anlamıyorsunuz 5 ve 16 karsilastirilamaz.

Zaten 16 daha iyi bir model. Buna kimsenin itirazı yok, olamaz da. Ama Nitro 5'te kötü bir model değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı