30-35 bin TL gaming laptop önerisi

Merhaba, 30-35K'ye kadar gaming laptop almayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkür ederim.
Nitro 16 yada 3070ti nitro 5 olabilir Victus sakın alma hem ekran kartı w olarak berbat hemde performans olarak.

Merhaba, 30-35K'ye kadar gaming laptop almayı düşünüyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkür ederim.
Buyrun hocam en iyi iki f/p bırakıyorum şahsi fikrim nitro 5 almak daha iyi olacaktır.

İkisi de o fiyata alınmaz. Hele ki bütçe varken. Nitro 16 belki düşünülebilir.

Victus kötü değil ama kalite ve ekran olarak çök kötü sıfır alınmış cihaz 2 kere servise gitii ve halen serviste. FPS ve Online ağırlıklı oynayacak isen ekran önemli ve Nitro 16 ekran olarak çok önde.

İkisi de o fiyata alınmaz. Hele ki bütçe varken.

S0015NT kullandım ekran renk yok hocam vallahi yok ama performansı taş gibi alınacak ise Victus S0036NT modeli alınmalı en azından %100sRGB ve 7ms.

Acer Nitro 5 kasaları fan sesi var diyorlar ama ne kadar rahatsız eder bilmiyorum.

Victus kötü değil ama kalite ve ekran olarak çök kötü sıfır alınmış cihaz 2 kere servise gitii ve halen serviste. FPS ve Online ağırlıklı oynayacak isen ekran önemli ve Nitro 16 ekran olarak çok önde.

S0015NT kullandım ekran renk yok hocam vallahi yok ama performansı taş gibi alınacak ise Victus S0036NT modeli alınmalı en azından %100sRGB ve 7ms.

Acer Nitro 5 kasaları fan sesi var diyorlar ama ne kadar rahatsız eder bilmiyorum.
O modelin de Stoğu yok maalesef.

Rtx 4060 olanı görmemiştim aslında ryzen 7 i7'den daha iyi ayrıca 3070ti 4070 kadar yüksek performans veriyor ikiside aynı watt 4060 almak daha mantıklı geldi sadece intel beğenmiyorum.

Victus berbat.

O modelin de stoku yok maalesef.

Evet ya getirmiyorlar ya da cidden talep fazla kimse kusura bakmasın o modeli alsam Omen modelinin yüzüne bakmam çünkü o ekran o kasaya tam denge cihazı oluyor firma inadına rezalet ekran kullanıyor hadi malzeme kasa kalitesini geçtim TUF ROG etmiyor ama o ekranla gerçek anlamda reklamı yapıldığı gibi rakipsiz olurdu.

Victus ekranı hiç test etmedim hocam ama nitro 5 normal 144hz 25ms olan paneller test ettim 7-8 ms dediğiniz gibi nitro 16 paneli gerçekten çok iyi ama normal nitrolarda ya 144 3ms yada 165 3 ms nvdia g serisi alınmalı onlarda zaten 40 binden başlar en az her türlü nitro 16 daha önde.

RTX 4060 olanı görmemiştim aslında Ryzen 7 i7'den daha iyi ayrıca 3070 Ti 4070 kadar yüksek performans veriyor ikisi de aynı watt 4060 almak daha mantıklı geldi sadece Intel beğenmiyorum.

Victus berbat.

Şu an G14 Zephyrus RTX 3050 6 GB kullanıyorum tek pişman eden yönü ekran kartının 3050 olması ekran kasa kalite farkı victusa göre çok üst cihaz 95 dereceyi görüyor ama kaldırabilecek kapasitede bir kasası var.

Yeni konular

Geri
Yukarı