30-35 bin TL sistem önerisi

Bütçe
30000-35000

Lexify

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi akşamlar, öncelikle bana bir sistem önerisi lazım 30000-35000 arası bütçem var, ağırlıklı olarak Rust, Ark, PUBG, Fortnite ve Apex tarzı oyunları oynamayı düşünüyorum, aslında bir sistem var aklımda ancak onda da işlemci seçemiyorum, yani attığım sistem güzel ise işlemcisini tavsiye ettiğiniz şekilde bana söyleyin veya bana sıfırdan bir sistem önerin size zahmet. İyi akşamlar tekrardan.

Düşündüğüm sistem: Sinerji Sten Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RTX3060Ti [Oyun Bilgisayarı]

Arkadaşa bunu önermiştim. İsteğinize göre kasada ve ssd de değişiklik yapılabilir. Fiyat biraz daha aşağı çekilebilir. Ekran kartı olarak 6700 xt güzeldir. Tavsiye ederim ben.

30 bin, Ne yaptınız da tuttu o kadar?
bilmiyorum sitede bayağı bi ekleme yaptım ryzen 7 vs. hangisi uygun olur onun için açmıştım konuyu

Arkadaşa bunu önermiştim. İsteğinize göre kasada ve ssd de değişiklik yapılabilir. Fiyat biraz daha aşağı çekilebilir. Ekran kartı olarak 6700 xt güzeldir. Tavsiye ederim ben.
teşekkür ederim bu sistemle rust vs. güçlü oyunları rahat oynarmıyım?

Bu fiyata, Sadece kasa içinse 4070ti sistem alınır. Toplayacak arkadaşlar mevcut. Öneriler gelir.
cidden çok şaşırdım 4070 ti bilgisayar toplayabileceğim bu fiyata aklımın ucundan geçmezdi teşekkürler umarım birisi yardımcı olur tekrardan hatırlatıyım 30-35 bin arası bütçem mevcut monitör olursa daha iyi olur olmazsa sorun yok

cidden çok şaşırdım 4070 ti bilgisayar toplayabileceğim bu fiyata aklımın ucundan geçmezdi teşekkürler umarım birisi yardımcı olur tekrardan hatırlatıyım 30-35 bin arası bütçem mevcut monitör olursa daha iyi olur olmazsa sorun yok
@messinicocugu veya başka arkadaşlar atarlar. Birazcık beklemeniz gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı