30-35 bin TL'ye 2K sistem toplama

Bütçe
30000-35000 TL
Daha fazla  
Dostlar benim bütçem dediğim üzere 30-35 arası ancak 40 zorlama şansım var. Mümkünse Full olsun. Ancak Full olmazsa 25-30K'lık sistem önerirseniz mutlu olurum. 2K Gaming olarak düşünüyorum. Bir de önerdiğiniz sistemde mümkünse (1-2TB) SSD, (16-32 GB)
RAM, 27" ve üzeri monitör (2K),tercihen NVIDIA ekran kartı, ışlemci fark etmez. Hazır sistem de olabilir ancak tercihen toplama. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Monitorsuz. Ekran karti odakli, QHD.

Monitorlu.

QHD monitorlu, QHD.

NVIDIA QHD.

Son olarak bu da var.

R5 5600x ve RTX 4060 Ti 16 GB olan versiyonunu kullanın. En az A620 bir anakart kullanın 650W bir PSU işinizi görür. Bir de en az 3200MHz 16 GB çift kanal DDR4 RAM kullanın.

Monitorsuz. Ekran karti odakli, QHD.

Monitorlu.

QHD monitorlu, QHD.

NVIDIA QHD.

Son olarak bu da var.

Çok sağolun Hocam :)

R5 5600x ve RTX 4060 Ti 16 GB olan versiyonunu kullanın. En az A620 bir anakart kullanın 650W bir PSU işinizi görür. Bir de en az 3200MHz 16 GB çift kanal DDR4 RAM kullanın
Sizde çok sağolun hocam :)

Son düzenleme:
Hala emin değilim ancak muhtemelen 4070 Ti gibi bu fiyata oldukça iyi geldi. AMD'ye karşı herhangi bir ön yargım yok ancak çok fazla problemli olduğunu duydum o yüzden kararım ya Sinerji'deki olur veya PC Kolik'teki olur. Biraz bütçeyi zorlayacagız anlaşılan:)

A620 DDR5 kullanırsanız kullanın dalgınlığıma geldi. En az B450 kullanın.
Canınız sağolsun önemli değil teşekürler

Hala emin değilim ancak muhtemelen 4070 Ti gibi bu fiyata oldukça iyi geldi. AMD'ye karşı herhangi bir ön yargım yok ancak çok fazla problemli olduğunu duydum o yüzden kararım ya Sinerji'deki olur veya PC Kolik'teki olur. Biraz bütçeyi zorlayacagız anlaşılan:)

Canınız sağ olsun önemli değil teşekkürler.

4070 Ti alacaksan attığım Sinerji daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı