30-36 bin TL laptop önerisi

Bütçe
30-36K (1K bile aşamam)

Notex

Decapat
Daha fazla  
İlk başta masaüstü dizmek istemiyorum.
Aklımda 3 farklı seçenek var, isterseniz sizlerde bütçem aralığında öneriler sunabilirsiniz fakat önerilerinizi sunmadan önce Intel işlemci ve bu bütçeye göre serin çalışan bir laptop istiyorum.

3000 serisi laptop ekran kartları hakkında bilgim çok olmadığı için yeni nesil 4000 serisi baktım, önerileriniz 3000 serisi üzerinden olabilir.

Baktıklarım:

Aceri alabilirsiniz hocam.

İlk başta masaüstü dizmek istemiyorum.
Aklımda 3 farklı seçenek var, isterseniz sizlerde bütçem aralığında öneriler sunabilirsiniz fakat önerilerinizi sunmadan önce Intel işlemci ve bu bütçeye göre serin çalışan bir laptop istiyorum.

3000 serisi laptop ekran kartları hakkında bilgim çok olmadığı için yeni nesil 4000 serisi baktım, önerileriniz 3000 serisi üzerinden olabilir.

Baktıklarım:

Acer en iyisi olur Monster'in çok fazla kronik sorunu var pişman olursunuz HP çok önermem yerinizde olsam Acer'i tercih ederdim.

Acer öneririm daha fazla bakır boru kaliteli soğutma vs. her türlü Acer derdim Victus isterse en iyi ekrana sahip olsun o içinde ki soğutma bloklarının kalitesizliği vs. asla alınmaz ben kullanıyor her türden limit bulunuyor USB portları Fas fakir diyeceğimiz türden Acer de Thunderbolt bile var.

Yeni konular

Geri
Yukarı