30-40 bin TL bütçe ile sistem toplama

Bütçe
30000-40000 TL

panda26

Hectopat
Daha fazla  

Bu üstteki monitorü almayı planlıyorum onun için bir tane kasa toplamam lazım Valorant CS:GO Ark Watch Dogs gibi her tür oyunu oynamak istiyorum. Bütçem 30-40k arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.com.tr Amazon Prime ile bunu alın yanına.

Adaptör soğutucu gibi bir şey alınır mı sizce?

Bu üstteki monitorü almayı planlıyorum onun için bir tane kasa toplamam lazım Valorant CS:GO Ark Watch Dogs gibi her tür oyunu oynamak istiyorum. Bütçem 30-40k arası.
Ekran kartı olarak arkadaşın attığı sistemde INNO3D twinx2 seçin ve bütçe varsa kasayı 750w gold+ xpg ye yükseltin.
Monitör olarak da bunu öneririm o modelin kötü olduğunu söyleyenler görmüştüm. Detaylı hatırlamıyorum ama ips glowda çoğu modelinde çokça vardı.

Ekran kartı olarak arkadaşın attığı sistemde INNO3D twinx2 seçin ve bütçe varsa kasayı 750w gold+ xpg ye yükseltin.
Monitör olarak da bunu öneririm o modelin kötü olduğunu söyleyenler görmüştüm. Detaylı hatırlamıyorum ama ips glowda çoğu modelinde çokça vardı.
Neden Twin?
Hocam 7500fde o kadar ısınma sıkıntısı görmedim ben. Böyle bir sıkıntınız oldu mu geçmişte
Emin misiniz? 7500F stok fanla yükte sıkıntılı değerlere ulaşır. Boştaki değerler önemli değil zaten.

Neden Twin?

Emin misiniz? 7500F stok fanla yükte sıkıntılı değerlere ulaşır. Boştaki değerler önemli değil zaten.
Twin soğutma açısından daha iyi hocam. Palit dual değilde jetstream tarzı serileri iş yapıyor. Fiyat farkı ödemiyorken twin yapmak çok daha mantıklı.

Neden Twin?

Biraz yanlış yazmışım. Bence de soğutucu gerekenlerden ama 7600x'e kadar zorunlu değil gibi. İşlemci sıcaklığından çok etkilenmiyor performans olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı