30 bin TL civarında laptop önerisi

PitViper

Femtopat
Daha fazla  
Üniversitede hem oyun oynamak için hem de mühendislik programları için 30k civarında bir laptop arıyorum. Önemsediğim şey sadece aşırı ısınma ve buna bağlı perf. Düşüklüğü minimum seviyede olsun istiyorum. Önereceğiniz laptoplar aktif 30k civarı olmakla beraber beklenen vergi indirimine dahil olan marka modellerin %20'lik indirim sonrası 30k civarına alınabilecek laptopları da olabilir.

30 35k arasında çıkabilirim sorun yok 30k civarından kastım o victuslara bende baktım ama forumda bazı yorumlarda ısınmadan kaynaklı performansta fazlaca düşüş yaşandığı yazılmıştı o yüzden kafamda biraz soru işareti oluştu

Amazon.com.tr

ikisi arasında hangisini almamı önerirsiniz peki?

@Bestty hali hazırda 1tb veya üzeri depolaması olan bir modelde önerebilirseniz iyi olur

30 35k arasında çıkabilirim sorun yok 30k civarından kastım o victuslara bende baktım ama forumda bazı yorumlarda ısınmadan kaynaklı performansta fazlaca düşüş yaşandığı yazılmıştı o yüzden kafamda biraz soru işareti oluştu

Amazon.com.tr

ikisi arasında hangisini almamı önerirsiniz peki?

@Bestty hali hazırda 1tb veya üzeri depolaması olan bir modelde önerebilirseniz iyi olur
ikisi arasından 4060 almanızı öneririm.

30 35k arasında çıkabilirim sorun yok 30k civarından kastım o Victus'lara bende baktım ama forumda bazı yorumlarda ısınmadan kaynaklı performansta fazlaca düşüş yaşandığı yazılmıştı o yüzden kafamda biraz soru işareti oluştu.

Bu bütçelere genelde giriş seviyesi cihazlar olduğu için kasa ve soğutma konusunda öyle ahım şahım performans beklenmez. Sesli çalışıyor ama soğutuyor.

Amazon.com.tr

İkisi arasında hangisini almamı önerirsiniz? Peki?

İkisi arasından 4060'lı olanı öneririm, bütçeniz 35kya dayanıyorsa HP Victus 7Z586EA 16-S0015NT Ryzen 7-7840HS 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 16.1 Inç 144 Hz Full HD Freedos Gaming Laptop - Laptop.Com.TR veya Victus olmasın derseniz Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP039 Ryzen 7 7735HS 16 GB 512 GB RTX4060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe öneririm.

@Bestty halihazırda 1TB veya üzeri depolaması olan bir modelde önerebilirseniz iyi olur

Disk yükseltmesi yapmak daha ucuz ve kolay. Sırf 1 TB diye 2K fazla vermek yerine içindeki diski satıp 1TB'lik olanını 500 lira farka alırsınız.

@Bestty pekala son 2 önerinizden soğutma açısından ASUS mu daha iyi yoksa Victus mu segment dediğiniz gibi giriş seviye olduğundan soğutma performansı en iyi olanı tercih etmek isterim
@LorrieN önerilen son 2 laptopun soğutması için sizinde önerinizi duysam güzel olur

Yeni konular

Geri
Yukarı